Şimdi Ara

Okan Üniversitesi Sınav Sonuçları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okan Üniversitesi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak bir bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 mart diye bir yerde görmüştüm ne kadar doğru bilmiyorum kardeşim , ama 350 bin kişi girdiğine göre biraz süre alır yani
  • Eyvallah hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: maydin1907

1 mart diye bir yerde görmüştüm ne kadar doğru bilmiyorum kardeşim , ama 350 bin kişi girdiğine göre biraz süre alır yani

350 bin mi

• http://www.okan.edu.tr/haber/okan-universitesi-nden-turkiye-nin-en-buyuk-ygs-deneme-sinavi evet bakabilirsin

Okan Üniversitesi’ nden Türkiye’ nin en büyük YGS Deneme Sınavı

Üniversitemiz, 81 ilden 350 bin öğrencinin katılımıyla Türkiye’nin en büyük YGS Deneme Sınavı’na imza attı. Sınav, 19 Şubat 2016 tarihinde tüm katılımcı kurumların merkezlerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirildi. 20 Şubat 2016 Cumartesi günü ise sınava Tuzla Kampüsümüz ev sahipliği yaptı.

Okan Üniversitesi, ÖSYM’ye hazırlanan adaylara sosyal sorumluluk misyonu çerçevesinde destek oluyor. Türkiye’nin bugüne kadarki en çok katılımlı YGS Deneme Sınavı, Okan Üniversitesi tarafından iki oturumda; 19 ve 20 Şubat 2016 tarihlerinde gerçekleştirildi. 350 bin üniversite adayının katıldığı sınavda öğrenciler sınav deneyimini bire bir yaşadılar. Deneme sınavı, aynı zamanda ÖSYM tarafından gerçekleştirilen resmi sınavlar dışında en geniş coğrafi alana sahip sınav oldu. Türkiye’nin 81 ilindeki 2 bin okulun öğrencileri 13 Mart 2016 Pazar günü gerçekleşecek YGS öncesi, Okan Üniversitesi’nin deneme sınavında ter döktü.

• An itibariyle okan üniversitesini aradım ve bana 7 martta sınavın açıklanacağını söylediler böyle bir saçmalık olur mu ya
  • maydin1907 kullanıcısına yanıt
    Zaten ygsye az kaldı gerekte duymuyorum açıklanmasını

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.