Şimdi Ara

Okulu Bırakmak İstiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba abiler arkiler. Evet ben 15 yaşında 9.sınıf öğrencisiyim. Dersi anlamıyorum,dersi dinlerken uykum geliyor evdede çalışamıyorum sıkılıp kalkıyorum. Okul benim için sadece zaman kaybı. Sizce açık liseye falan mı gideyim? Lütfen yardım edin :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardesim dersi oncelikle neden anlamiyorsun yada anlamak mi istemiyorsun normal psikolojik halin nasil evde baski mi yapiyorlar kendinle kusmusun? yani ozetle ana sorun degil bunu soymenen gerekiyor?
  • Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 18 Ekim 2020; 17:28:58 >
  • okul gibisi var mı okuldaki muhabbetler arkadaşlıklar seni daha sosyal bir insan yapar açık liseye yazılıp ne yapıcan evde mi oturucan bilgisayar başında aileninde izin vereceğini sanmıyorum
  • 9. sınıfı dinle yeter zaten temel 9. sınıfta. Zaten çokta okumaya niyetin yok 2 yıllık bir bölüme girersin ygs den.
  • gerçi arkadaşlarım falan az sınıfta hiç yok :(

• birşey değişmeyecek sınıfta kalacam :(

• ilerleyen senelerde olur okula ortama alıştıkça kafana göre 2-3 arkadaşın olsa sınıfta yeter öbürleriyle de aranı iyi tut
  • Bırak açığa yazıl kafanı dinlersin veyada işe girer hem çalışırsın hemde sınava girersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.