Şimdi Ara

OKUMAYA DEĞER…

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba benim adım Duru bizim yan komşumuz vardı öldü Allah Rahmet Eylesin çok iyi kadındı onun 3 tane torunu var birinin adı İlker işte o çocuk Benim hallerimi süsleyen o çocuk biraz şaşırcaksınız belki ama 11 yaşındayım oda 12 yaşında aramızda bir yaş var Evet günlerden birgün biz onunla saklambaç oynuyorduk ama şöyle bir durum vardıki İlkeri seven bnm en yakım arkadaşımda ama bende İlkeri seviyorum işte birlikte saklambaç oynuyoduk ben ebeydim duvaraya yundum İlker de o duvarın arkasına saklanmıştı ben duvarın arkasına baktığımda birden göz göze geldik yani bakıştık sonra ben sobe dedim
    başka bir günde bnm en iyi arkadaşım tekirdağ ya gitmişti yani burda yoktu yine brilikte saklanbaç oynuyorduk 2-3 arkadaşta vardı sonra yine ben ebeyken İlkeri sobelemek için koştuğumda duvara elimi sobe diyerek koydum oda elimin üstüne koydu ve yine bakıştık o an zamanın durmasını çok isterdim ve yine bir gün İlker ler burdaydılar onlar sokağın yukarsında maç oynuyodular ben ve arkadaşımın bisikletlerimiz vardı benimki pembe mor kız bisikletiydi arkadaşımınki ise kırmızı siyah erkek bisikletiydi maç ın olduğu yere doğru bisikletlerle gittik birde arkadaşımın üstünde: kahverengi upuzun siyah tayt ve beyaz tişort tişortte kipkirli benim üstümde ise : Beyaz gömlek köt şort vardı İlker bana göz kırptı arkadaşım bunu gördü kıskançlıktan patladı 1 hafta sonra ise İlker in öldüğü haberini aldık. İşte o kara gün gizli gizli hep ağladım bu haberi bana arkadaşım vermişti meğerse İlker ölmemişti. Arkadaşım bana YALAN SÖYLEMİŞTİ. Ama bir bilseler ben İlkere deliler gibi aşığım.

• klavye kullanmayı ögrendiginiz gibi bir forumdan hesap alıp yazmasanız ne güzel olacak.. Çocuklar ıcın oyun siteleri filan var bi 20 yıl kadar orada takılıp sonra gelsenız foruma ne olur :(

Alın bunu buradan...
  • selam duru burasi kasiyor msn var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumadım, pişman değilim
  • Saklanbaç :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yecgga

selam duru burasi kasiyor msn var mi?

İlker yaşıyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.