Şimdi Ara

OKUMAYAN KALMASIN lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ewet arkadaşlar ben 17 yaşında biriyim şuana kadar knigh hayatım en az 4-5 senedir...
    hep bırakmak istemişimdir ama bi türlü bırakamamışımdır ve bugün başıma gelen bir olayla son noktayı koyuyorum +7 Erenion bowa +8 md alcaktım İLK defa dalgınlıgıma geldi +3 md koymuş bende acele ettip
    tradeledim ve bıraktım Umarım sizde bırakırsınız bu oyun için YTL harcıoruz ben harcamadım SADece pre aldım gerci Bu oyun için FESATlaşanlar oluyor Birbirni kıranlar oluyor.Okul harclıgını biriktirip pre alanlar oluyor ve beyninizi her geçen gün yiyor bu oyun.şu ana kadar en az 20 çar 59+ kasmışımdır ve sonuc koskocaman boş gördügünüz gibi kalkan itemleride arka verdim
    +7 cold dagger felen vardı.

senide yendim knight...

• quote:

Orjinalden alıntı: W!P_BuFF3R

ewet arkadaşlar ben 17 yaşında biriyim şuana kadar knigh hayatım en az 4-5 senedir...
    hep bırakmak istemişimdir ama bi türlü bırakamamışımdır ve bugün başıma gelen bir olayla son noktayı koyuyorum +7 Erenion bowa +8 md alcaktım İLK defa dalgınlıgıma geldi +3 md koymuş bende acele ettip
    tradeledim ve bıraktım Umarım sizde bırakırsınız bu oyun için YTL harcıoruz ben harcamadım SADece pre aldım gerci Bu oyun için FESATlaşanlar oluyor Birbirni kıranlar oluyor.Okul harclıgını biriktirip pre alanlar oluyor ve beyninizi her geçen gün yiyor bu oyun.şu ana kadar en az 20 çar 59+ kasmışımdır ve sonuc koskocaman boş gördügünüz gibi kalkan itemleride arka verdim
    +7 cold dagger felen vardı.

senide yendim knight...

ne diyim HLL darısı başıma bırakamıorm kardeşim napim yolunu bilen warsa sölesin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.