Şimdi Ara

olmaz böyle şey ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelirmi bilmiyorum...
    3-4 ay önce 93 model corrola sw aramı izmiite bir arkadaşa sattım. satmadan 7-8 ay önce arabanın motoru 0'dan yaptırmıştık. reklifiye mi deniyor tam bilmiyorum ondan olmuştu işte..
    cuma günü arabayı alan arkadaşm arabayı muayeneye götürmüş. fakat motor üzerinde olması gereken motor numarası yokmuş. sanıyoruzki reklifiye işlemi sırasında silinmiş. şimdi araştırmalarımız sonunda 500 liralık bir masraf ile yapılıyormuş ama tam bilgim yok.. bilgisi olan varsa beni bu durumda kurtarabilirmi? ne yapmam lazım.. ne yapılması lazım..?

• motor numarasi oyle silinebilen birsey degildir arkadasim sen sanayide iyi bi toyota ustasina iyice bi baktir.belki kirli filan kalmistir gorunmuyordur , temizletirsin gecersin muayeneden.

ayrica rektefiye ile motor no'nun hic ilgisi yok. yok hakkaten silinmis ise baska bir is var o iste.rektefiye apan yer tanidik guvenilir mi idi? motor no gercekten silinmis ise art niyet var o iste.polise filan basvurmalisin direk kanimca.
  • hocam tanıdık deil ama büyük bi firma.. ama tabi olablir. toyota orjinal serviside baktı ama bulamadı numarayı... anlamadım vallahi..
    böyle şeyler mutalaka beni bulur zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echo87 -- 27 Temmuz 2009; 14:20:09 >
  • hocam olay ortaya cikinca yazarmisin buraya.
    hatta bide pm caksan da baksak.
    merak ettim cidden neymis sorun.
    ilk defa duydum da.
    bence cok basit bir sey cikacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.