Şimdi Ara

Ölüm anını yaşadım. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
4.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spider003

araba yastıkları niye yanık kokuyor anlamadım

çok hızlı açılmasını sağlamak için bi patlama düzeneği kullanıyorlar ondan dolayı garip bir koku çıkıyor ortaya
  • Dostum çok geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun la, sadaka ver. [Behzat Ç. izliyorum]
  • büyük gecmis olsun kardeş dikkat et kendine
  • geçmiş olsun.artık trafikte dahada dikkatli olucam
  • gecmisler ola
  • Cool storyy bra
  • Ben emniyet kemeri takılı olmayınca hava yastığı da açılmıyor diye biliyordum ama öyle değilmiş demek ki.Geçmiş olsun.
  • uzun ve tek parça halinde yaşamak istiyorsan trafikte her zaman temkinli olucan, geçmiş olsun
  • geçmiş olsun öncelikle dikkatli kullanmak önemli tabi ama yanında bi insan taşıdığını unutmamak lazım bence. tek başına 150 ile git istersen ama yanında hayatı senin ellerinde olan biri varken gereksiz sollamalar gereksiz hızlar bence ucuz kurtulmuşsunuz.
  • Konuyu açan avatarındaki kız kim lan,
  • Yorumlara bakıyorum ve enteresan diyorum ,sonrada aklımdan komiklik olsun diye şu soruyu sormak geçiyor ; kazayı bilerek yapmışsın suçlusun , hatta yanındakinin hayatına kastetmişsin ,bilerek :) suçunu çabuk itiraf et!

Çok büyük geçmişler olsun, gerçekten okuyunca banada iyi geldi(ders alma açısından), trafikte her türlü dikkatli olmak lazım.Hızın daha az olsaydı vs.vs.vs bilmemne olsaydı demeyeceğim.
  • geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phanrisal

o hızlara çıkıyosun, ilginç manevralar peşindesin ve emniyet kemerin takılı değil. bravo. emniyet kemeri takmadan bakkala gitmem.

+1
    Emniyet kemeri takmamak nasıl bir hava veriyor onuda anlamış değilim...
  • Gecmis olsun, sile otoyolunun neresinde kaza yaptin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yafoo -- 19 Aralık 2011; 1:14:11 >
  • bok var okadar hız yapacak.kendini bırak yanındakini düşünür adam.altındaki araba ferrari sanki neyine güvenirsin ?
  • gecmis olsun
    dikkatt..dikkat ve dikkat hepsı bu aslında
  • Geçmiş olsun. Bunu da koymazsam ölürüm.

Ölüm anını yaşadım.
  • Geçmiş olsun.. okudum bişey olmasa bile üzüldüm. ikinizinde canınıza bi zarar gelmemiş çok şükür..
  • Geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.