Şimdi Ara

Ölüm yıldızı için (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
36.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tatung

Kademe: SolarEnerji Santrali (Kademe 35)

Metal
    72.805.480

Kristal
    29.122.192

Deuterium
    0

Enerji
    0

İnşa Süresi: 1698 Gün 19:04:07

kaynak :http://www.ogame-tr.com/hesaplayici.php

robot fabrikası alcan benim bile var
  • yaw hortlatmayın 1 asırlık topicleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black Eagle®

yaw hortlatmayın 1 asırlık topicleri

ewt ya +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: adilazimdegilx

ölüm yıldızı çok hoş ama tavsiye etmiyorum çok güçlüler fantezi olsun ay yokedelim die basar onu ....
    öy ler zaten tek başına etkili diildir . ayrıca kimse bi öy yi saldırıya göndermez . sadece ay yoketmek için gönderir. fazla puanım yok ama ogame hakkında herşeyi öğrendim , bi kaç arkadaşın yardımı ile .
    bi gün 25. evrene yolunuz düşerse beni ziyaret edin ...........yavuzx..........

şimdi hortlamış konulara cvp yazmak huyum değildir pek ama cevap hakkı doğdu bana bu sözlere karşılık

ölüm yıldızı tavsiyelerle yapılacak bi gemi değildir engin bilgilerin için sağolasın, ben bir yıldır oynarım bu oyunu hala öğrendiğimi idda etmem her gün yeni bi şeyler kaparsın yeni bi ayrıntı öğrenirsin

fantazi olsun diye öy basılmaz ay yoketmek ve SAVUNMA DAĞITMAK için basılır ki çok da yararını görmüşümdür ben öylerin elinde 30 öy olsun canını sıkamaz kimse oyunda senin

bilgilerimizi paylaşalım ama insanları yanıltmayalım lütfen bu oyunu tam olarak kimse bilemez, herkesin bilmediği başına gelmeyen bi çok hadise vardır oyunda

herkese tekrardan hayırlı bayramlar arkadaşlar

• quote:

Orjinalden alıntı: tatung

bu iş işlikten çıktı arkadaşlar boşverelim en iyisi ÖY yi sıkı filo yapalım 8126 soları basmak için ha babam de babam maden beklemek lasım vay anam vay

Önce Sağlam Savunma Sonra Solar Uydular..
  • bir kere oyunda biraz ilerleyin gravitasyon basmak için. en az 150k puan olun, sonra basın derim.

savunma da basmayın o gezegende, çünkü ne kadar savunman olursa olsun mutlaka biri gelir patlatır onu. savunma olursa hem savunman gider, hem solarlardan çıkan harabeyi almak şansın düşer.

ama savunmaya vereceğin madenle nanit yap, kisa sürede bas solarları. sonra patlattır ve harabesini kendin topla. nanitin de sana kalsın.

kesinlikle savunma olmamalı gravitasyon basacağın gezegende bence. çünkü yıkılamayacak savunma yapılamadı ogame tarihinde :) ne kadar basarsan bas biri gelir indirir savunmanı.
  • ahh ah dilimde tüy bitti savunma basmadan bitirin şu işi . yıkılmayacak savunma yoktur dellendirmeyin adamı
  • beyler ben artik savunmami saglama aldim rip basmam için enerji gerekiyo bende solar u. basacam ama ana gezegende:
    Solar Uydu ( 1186 Adet )---26092(1126 solar uydudan bukadar enerji çıktı)
    sizce ben burada solar u. basmaya devam edyimmi yoksa dige sömlerdemi basayim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertgeyik

beyler ben artik savunmami saglama aldim rip basmam için enerji gerekiyo bende solar u. basacam ama ana gezegende:
    sizce ben burada solar u. basmaya devam edyimmi yoksa dige sömlerdemi basayim...

Ölüm Yıldızı İçin Tüm Solar Uyduları AYNI Gezegende Basmalısıın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

quote:

beyler ben artik savunmami saglama aldim rip basmam için enerji gerekiyo bende solar u. basacam ama ana gezegende:

onu biliyorumda kadeş baksana nekadar solr uydu bastım nekadar enerji oldu çok az değilmi ormalde herkes 6000 solr uydu basıp givatasyonu açarken benim kim bilir kaç bintane solar uydu basmam gerekecek...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

quote:

onu biliyorumda kadeş baksana nekadar solr uydu bastım nekadar enerji oldu çok az değilmi ormalde herkes 6000 solr uydu basıp givatasyonu açarken benim kim bilir kaç bintane solar uydu basmam gerekecek...

kardes demek soguk bi sömde basiyosun solarlari

ben 5900 solarla açmistim gravitasyonu ama söm 1'deydi ve bi solar 51 enerji üretibiliyodu senin verdiğin değerler eğer tam olarak yani 1126 solarin 26092 enerji üretmişse, sen bu işin başından vazgeç sıcak bi yerde söm al yoksa 12-13 bin solar basman gerekecek aman dikkat çok büyük bi av olursun

• ama bide şöyle düşünürsek:
    yeni aldığım sömde kademe kasmamgerekecek,
    sonra solar uydu basmam için çok iyi bir savunma yapmam gerekecek...
    bunların bana maliyeti 12-13binlik solar uyduya denk olabilir ben böylede düşündüm iki türlüde maliyeti çok olacak en iyisi ben burada solar uydu basmaya devam edeyim dimi...
  • quote:

ama bide şöyle düşünürsek:
    yeni aldığım sömde kademe kasmamgerekecek,
    sonra solar uydu basmam için çok iyi bir savunma yapmam gerekecek...
    bunların bana maliyeti 12-13binlik solar uyduya denk olabilir ben böylede düşündüm iki türlüde maliyeti çok olacak en iyisi ben burada solar uydu basmaya devam edeyim dimi...

kardeş oyun senin karar senin ben sadece fikrimi söyledim hala da aynı düşüncedeyim
  • hımmm...
    düşüncen için çok saol...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nitrocay

benim farkli bi yol izleme planim var.zamaninda olum yildizini dusunmedigim icin 1. gezegeni falan almadim.simdi o ise bulassam robotuydu tersanesiydi yok nanitiydi bilimsel lab i 12 idi nerdeyse ayni masrafa gelicek bi de o kadar emek yapican.ben 11. gezegende basicam.naniti 3 yaptim belki 4 yaparim.900 kom luk bi filo indirince hemen hemen ihtiyacin karsilaniyo.ve geliyorsun bi seferde 13000 solar basiyosun.yaklasik 2 gun suruyo uretim.bu surede biri saldirmasin diye namaza basliyosun.kimisi yetisirim diyerek 2 gunde Hacca bile gidiyo.zamani geldiginde gorucez bakalim ne olucak maden biriktirmeye ve filo gozetlemeye devam bu arada:) solarlar bittigi anda gravitasyona basiyosun o saatten sonra kim saldirirsa umrumda degil.harabeyi de toplarim o harabeyle iki olum yildizi krisi cikar:) metalde birikmistir o sirada.iste benim hikayem bu.yakinda gerceklesirse haberini ederim.benden bi haber gelmezse anlayinki plan suya dusmus,ben ogame i birakmisim,adsl yi iptal ettirmisim, disarda eski gunler deki gibi kiz pesinde kosuyorum:)

güLme krizi geçirdim hacı :D
    süpersin

• Solar Uydu (8.396 adet var)

sonunda bastım gravitasyonu basıncada aklıma bir soru geldi gravitasyon araştırmasını kademe 2 yapınca ne oluyor? 17000 solar daha basmaya niyetim yok ( 900.000 enerji istiyor kademe2) ama merak ettim, yani ay yok etme şansı falan mı artıyor?
  • arkadaşlar slm lar
    ölüm yıldızı için yapılan gravitasyon için
    elinizdeki en sıcak sömü seçin soları az basarsınız
    nanit 4 ama ideali 5 ile solar çabuk olur

birde solar basmadan once malzemesini biriktirip basarsanız yarım kalıp milletin musallat olmasını engellersiniz.
    solar basacağanız söm sizce çok sonda yemeceyecek yerden seçmeye çalışın
    karar verdiğiniz sömürgede soların enerjisinden kaç tane basmak zorunda olduğunuzu da hesaplamayı unutmayın fazla basmayın

on sürenizin yüksek olduğu bir güne denk getirip start verin hepsini bir günde bitirirsiniz .iş bitiminde izin alıp vurdurarak ay çıkarma şansınız bile olabilir.gravitasyon basınca şöyle bir sorun karşınıza gelecek
    metal:5 000 000
    kristal:4 000 000
    deuteryum:1 000 000
    daha lazım olacak
    çünkü insan biran once rip basmak istiyor
    :)
    iyi oyunlar

evren 35 kaf kaf (namı diğer cold face of death )

• Ya bu öy basma isi cok sakat is.Solarları basmak icin dielim buldun ücra kösede bi yer basıosun nanit bilimsel arastırma fln tam o sıralarda adamın bırı sonda atıo hadı bakalım caktı adam davayı napcan sımdı yenı som bul kademe basmaya ugras yenıden.Bu ıs en cabuk ne kadar surede olur acaba.Bilimsel 12 nanit 4 ıcın ve 6 bin solar ıcın toplam kac gun harcanır?Madenler onceden tamamen hazırsa.Hayır cunku benim gibi öy basmak icin som arıyan adamlar bunu basana kadar illaki denk getirir beni die dusunuorum.Sız 1 ay fln dıonuz cok ucuz sure gıbı gelıo bunlar bana.Neyse herkese kolay gelsin iyi oyunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MercyfulFate -- 5 Ekim 2007; 13:58:49 >
  • ben nanit1 ile bir haftada bastım koordinatımda 1.3.5ti
  • öncelikle savunma basacaksın sonra tabi güneşe yakın olsan daha bi ayrı güzel olur dikeceksin 6000 ve üzeri solar uyduyu 1 sn de basacak
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.