Şimdi Ara

Omega 3 'Marincap Special' e dandik diyenler gelsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
24.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hayır internette yapılan bardak testlerine göre gayette kaliteli, bir adet marincap special omega 3 ü delip yarısını etrafa yarısını da köpük bardağa döktüm 2-3dk içinde o yuvarlak etrafını komple kesti yani deldi kafa komple çıktı youtube dekilere göre gayet kaliteli oluyormuş ama marincap normal için öyle diyemeyeceğim hiç bir şey yapmadı çizgi bile çekmedi tahtakalede satılan 200 adeti (1g) 40tl satılan ise sadece anlamsız biryerde küçük bir delik açtı kafayı kopartamadı yani oda dandik ,

öncelikle ben neden omega 3 balık yağı kullanıyorum söyleyeyim ben sigarayı bıraktıktan sonra hızlı bir kilo alma sürecim oldu kilo veremedim uzun bir süre sonra sağlık sorunlarım başladı başta kan yağı (trigliserid) 1500 seviyelerine çıktı ve kolesterolde yükseldi 310 civarını gördüm 1 aylık ilaçla tedavide trig 600e düştü ama ilacın yorgunluk gibi yan etkilerini görünce bırakmak zorunda kaldım uzun bir süre omega 3 balık yağı kullandım şu aktarlarda satılan tipten ama trig900 seviyesinden aşağı düşmedi bıraktım tekrar yükselince bende omega 3ler hakkında araştırma yaptım kendi üzerimde ucuz olan marincap normal olandan günde 2 adet attım kötü kolesterolü oldukça iyi seviyeye çekti ama trig yine yüksek 800 olunca arayışlara girdim eczacı marincap special önerdi ama almadım forumdan bir kaç kişi işte yurt dışında şu ürünler var çok iyi bardak testşeri güzel felan dediler ben bardak testlerine inanmadım kendim test ettim dedikleri gibi varmış bardağı deliyorlar ama youtube deki gibi kesmiyor sadece küçük delik açıyor ve marincapın normali hiçbirşey yapmıyor bende eczacıyı dinledim special olanı aldım test ettim gözlerime inanamadım şimdi ocakta kan aldırıracağım ve sonuçları yine sizinle paylaşacağım bu arada bu omega 3 tüm eczanelerde bulunuyor special olanını alın biraz pahalı ama sanırım iyi kan testinden sonra sonucu göreceğiz iyi forumlar.

• Merhaba hocam, ben de soru icin bir konu acacaktim bunu gordum iyi oldu Elbette biraz eskimis de olsa, ben aksam yemeklerinden sonra 1 tane special kullaniyorum acaba 2'ye cikarsam mi yoksa yeter mi? Ek olarak ne gibi faydalarini gordunuz kasim'dan beri? Ozellikle dikkat konusunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurunal1

Merhaba hocam, ben de soru icin bir konu acacaktim bunu gordum iyi oldu Elbette biraz eskimis de olsa, ben aksam yemeklerinden sonra 1 tane special kullaniyorum acaba 2'ye cikarsam mi yoksa yeter mi? Ek olarak ne gibi faydalarini gordunuz kasim'dan beri? Ozellikle dikkat konusunda.

Hafizayı gerçekten güçlendiriyor çünkü almayı artık unutmuyorum yatarken alınması daha uygumuş, zaten önerilen 12 saatte bir almak en iyisiymiş aç yada tok alınması fark etmiyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

quote:

Merhaba hocam, ben de soru icin bir konu acacaktim bunu gordum iyi oldu Elbette biraz eskimis de olsa, ben aksam yemeklerinden sonra 1 tane special kullaniyorum acaba 2'ye cikarsam mi yoksa yeter mi? Ek olarak ne gibi faydalarini gordunuz kasim'dan beri? Ozellikle dikkat konusunda.

Hafizayı gerçekten güçlendiriyor çünkü almayı artık unutmuyorum yatarken alınması daha uygumuş, zaten önerilen 12 saatte bir almak en iyisiymiş aç yada tok alınması fark etmiyormuş.

Cevap icin tesekkurler Peki Ocak ayinda test yaptiracaginizi soylemistiniz kolestrol seviyeleriniz ne alemde? Bir de kilo aldirdigini soylediler bu omega 3'un, sizde bir sey fark etti mi?

• quote:

quote:

quote:

Cevap icin tesekkurler Peki Ocak ayinda test yaptiracaginizi soylemistiniz kolestrol seviyeleriniz ne alemde? Bir de kilo aldirdigini soylediler bu omega 3'un, sizde bir sey fark etti mi?

bir kaç kilo aldım nedeni ise iştahımı açtı sanırım ondan yoksa kendi başına kilo aldıracağını sanmıyorum ocaktaki kan testlerinde trigliserdi (kan yağı) %15 düşmüş kolesterol %5 inmiş. ama ben kendime pek dikkat etmedim bu aralar havalar soğuk yürüşüyte yapmıyorum ondan bu kadar az düşmüştür.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bir kaç kilo aldım nedeni ise iştahımı açtı sanırım ondan yoksa kendi başına kilo aldıracağını sanmıyorum ocaktaki kan testlerinde trigliserdi (kan yağı) %15 düşmüş kolesterol %5 inmiş. ama ben kendime pek dikkat etmedim bu aralar havalar soğuk yürüşüyte yapmıyorum ondan bu kadar az düşmüştür.

Hayirlisi olur onumuzdeki aylarda sizin icin umarim. Bakalim ben de yeni almaya basladim ise bir turlu konsantre olamiyordum etkisi var mi yok mu gorecegiz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayirlisi olur onumuzdeki aylarda sizin icin umarim. Bakalim ben de yeni almaya basladim ise bir turlu konsantre olamiyordum etkisi var mi yok mu gorecegiz.

öyle hemen etki etmiyor bir kaç ay aralıksız kullanmanız gerekiyor anca etkisini gösteriyor ben 2 kutu kullandığımda etkisini gördüm.

• Süper inceleme hocam. Yaratan razı olsun.

Sorum şu, bu testi biliyordum ama konusu açılmışken sorayım dedim. Plastik ya da karton bir bardağı böyle delebiliyorsa, insanın midesine de zarar vermez mi? Yani mide tabii ki her şeye dayanıklı ama yani bir bakıma zararlı mıdır böyle etkili dozları kapsül başına bulunduran bir balık yağında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narthyard

Süper inceleme hocam. Yaratan razı olsun.

Sorum şu, bu testi biliyordum ama konusu açılmışken sorayım dedim. Plastik ya da karton bir bardağı böyle delebiliyorsa, insanın midesine de zarar vermez mi? Yani mide tabii ki her şeye dayanıklı ama yani bir bakıma zararlı mıdır böyle etkili dozları kapsül başına bulunduran bir balık yağında?

mide asidini araştırınız,

aksine gastrit şikayetim azaldı daha az "rennie" kullanıyorum bazen hiç kullanmıyorum.
  • hala kullanıyor musunuz hocam marincap?
  • quote:

Orijinalden alıntı: confuest

hala kullanıyor musunuz hocam marincap?

geçen yıl doktor yiyecek listesi verince bırakmak zorunda kaldım ama ara sıra alabilirmişim ama almıyorum artık.
  • ben de kullanıyorum marincap special. 2. kutudan sonra ben de etkisini görmeye başladım. unutkanlık ve dikkat eksikliği sorunum vardı. balık yağı sayesinde hiçbiri kalmadı :)

zaten bildiğim kadarıyla marincap çocuklar, marincap special yetişkinler için. o yüzden special kullanmak gerekmiyor mu?
  • quote:

Hayır internette yapılan bardak testlerine göre gayette kaliteli, bir adet marincap special omega 3 ü delip yarısını etrafa yarısını da köpük bardağa döktüm 2-3dk içinde o yuvarlak etrafını komple kesti yani deldi kafa komple çıktı youtube dekilere göre gayet kaliteli oluyormuş ama marincap normal için öyle diyemeyeceğim hiç bir şey yapmadı çizgi bile çekmedi tahtakalede satılan 200 adeti (1g) 40tl satılan ise sadece anlamsız biryerde küçük bir delik açtı kafayı kopartamadı yani oda dandik ,

öncelikle ben neden omega 3 balık yağı kullanıyorum söyleyeyim ben sigarayı bıraktıktan sonra hızlı bir kilo alma sürecim oldu kilo veremedim uzun bir süre sonra sağlık sorunlarım başladı başta kan yağı (trigliserid) 1500 seviyelerine çıktı ve kolesterolde yükseldi 310 civarını gördüm 1 aylık ilaçla tedavide trig 600e düştü ama ilacın yorgunluk gibi yan etkilerini görünce bırakmak zorunda kaldım uzun bir süre omega 3 balık yağı kullandım şu aktarlarda satılan tipten ama trig900 seviyesinden aşağı düşmedi bıraktım tekrar yükselince bende omega 3ler hakkında araştırma yaptım kendi üzerimde ucuz olan marincap normal olandan günde 2 adet attım kötü kolesterolü oldukça iyi seviyeye çekti ama trig yine yüksek 800 olunca arayışlara girdim eczacı marincap special önerdi ama almadım forumdan bir kaç kişi işte yurt dışında şu ürünler var çok iyi bardak testşeri güzel felan dediler ben bardak testlerine inanmadım kendim test ettim dedikleri gibi varmış bardağı deliyorlar ama youtube deki gibi kesmiyor sadece küçük delik açıyor ve marincapın normali hiçbirşey yapmıyor bende eczacıyı dinledim special olanı aldım test ettim gözlerime inanamadım şimdi ocakta kan aldırıracağım ve sonuçları yine sizinle paylaşacağım bu arada bu omega 3 tüm eczanelerde bulunuyor special olanını alın biraz pahalı ama sanırım iyi kan testinden sonra sonucu göreceğiz iyi forumlar.

hocam son durum ne

• halen şişmanım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.