Şimdi Ara

Önceden weste geçip TR geçtim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi tekrar west geçtim 2.2 - 2.3k mmr var galiba önceden geçtiğim için hesabın gölgesi kendi kendine düşmüş mü ne olmuş anlamadım tr dia1 den hareketsizliden d3 dü dün geçtim hiç maç attırmadan westte direk gold1 yaptı. Önceden west geçtiğim için hesabın gölgesi mi ne orda kalmış hareketsizlikden düşme olmaması lazım gölgede d5 mi neydi sezon başı west geçtiğimde herneyse 2.2k mmr gözüküyo ranked girerken d2-d4 arası geliyor ligim onlarda gold1 gözüküyor. -5 gidip +35 geliyor. Şimdi yeni sezonda ilk 10 maç mmr üzerinden mi lig üzerinden mi hesaplanır ? Normalde mmr ama hareketsizlikden düşme hesabın gölgesi filan düşmüş sıkıntı çıkarmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaxes -- 19 Ocak 2016; 23:33:10 >

• Zed mi lan o gölgesi kalıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesela şuan TR de oynuyosan west geçtiğinde hesabının gölgesi TR de gözüküyor geri geldiğinde ordan devam ediyon gibi bir şey
  • 2 sezon önce arkadasın hesabı TR challenger weste geçirdi bronza attı ama maçlarına dialar geliyordu sonra düzeltmislerdi

Hocam zaten dediğiniz gibi ise liginiz gold 1 ama + 35 puan diyorsunuz elonuz çok yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.