Şimdi Ara

One Piece Altyazı 917+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese one piece 917. bölümü bitirdim fakat turkcealtyazi.org ve planetdp sitelerinde 917. bölüme kadar altyazı yayınlanmış,son bölüme kadar torrent olarak indirdim sitelerle uğraşmadan izleyebilmek için.Sorun şu ki altyazı bulamıyorum fansublarda da bulamadım,bildiğiniz bir kaynağı paylaşırsanız memnun olurum iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doruthemighty -- 16 Mayıs 2020; 21:53:4 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

One Piece Altyazı 917 ve Sonrası

One Piece mangasının popüler anime uyarlaması, son bölümlerle birlikte heyecan verici bir döneme girdi. 917 ve sonraki bölümler, Wano Ülkesi arkının doruk noktasını konu alıyor ve serinin hayranları sabırsızlıkla yeni bölümleri bekliyor.

1. bölüm, Luffy ve ekibinin Kaido ile destansı savaşına odaklanıyor ve bu savaş, anime tarihindeki en heyecan verici ve gerilimli savaşlardan biri olarak değerlendiriliyor. Sonraki bölümler, savaşın sonucunu, Wano Ülkesi'nin kaderini ve One Piece dünyasının geleceğini ortaya çıkaracak.

One Piece altyazı 917 ve sonraki bölümler için birçok farklı çeviri grubu mevcut. Bu grupların her biri, kendine özgü çeviri tarzları ve hızları ile tanınır. En güncel ve doğru altyazıları bulmak için çeşitli çeviri gruplarını takip etmenizi öneririz.

One Piece altyazı 917 ve sonraki bölümleri çevrimiçi anime platformlarında, torrent sitelerinde ve sosyal medya gruplarında bulabilirsiniz. Altyazılı bölümleri izleyebilmek için öncelikle One Piece animesinin 917. bölümünü indirmeniz veya çevrimiçi olarak izlemeniz gerekecektir.

One Piece altyazı 917 ve sonraki bölümleri izlemek, bu popüler anime serisinin en son gelişmelerinden haberdar olmanın harika bir yoludur. Wano Ülkesi arkının son bölümlerini kaçırmamak, anime serisinin gidişatını takip etmek ve One Piece dünyasının geleceğini görmek istiyorsan en güncel altyazılı bölümleri bulduğundan emin ol.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Bende uzun süre bekledim ancak çeviri gelmeyince Animan'ın çevirileriyle Türkanime'den izledim. dmc3'ün çevirileri güzeldi ancak nedense bıraktı çeviriyi. Belki Wano Arc'ı bitince toplu atar ama pek sanmıyorum.
  • Evet dmc3 kaliteli çeviri yapıyordu bırakmış,türkanimede görüntü kalitesi torrente göre baya düşük kalıyor izleyesi gelmiyor insanın.Sanki çevirmenler,insanlar sitelerden izlemiyor diye bırakmış gibi...sitelere devam anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doruthemighty -- 17 Mayıs 2020; 14:51:44 >
  • dmc3 anizm adına çeviri yapıyor onun çevirileri ile izlemek isteyen anizm'den izleyebilir.
  • Evet dostum ama sitelerde görüntü kalitesi düşük geliyor cam gibi izlemeyi severim Keşke indirilebilir şekilde çevirmeye devam etse kendisi
  • Selamlar,

2 senedir izlemiyordum hayat yoğunluğundan. yaş 41 oldu artık, 15 senedir izlerim aşağı yukarı :)

Kaldığım yerden devam edeyim dedim, yaklaşık 100 bölüm indirdim ancak 917 ve sonrasına ait alt yazıları sitelerde bulamadım, araştırırken de buraya geldim.

Yukarılarda yazılmış ancak güncel bilgisi olan var mı bu altyazılar hakkında? Ya da online olarak nereden izlememi önerirsiniz?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sathaner

Selamlar,

2 senedir izlemiyordum hayat yoğunluğundan. yaş 41 oldu artık, 15 senedir izlerim aşağı yukarı :)

Kaldığım yerden devam edeyim dedim, yaklaşık 100 bölüm indirdim ancak 917 ve sonrasına ait alt yazıları sitelerde bulamadım, araştırırken de buraya geldim.

Yukarılarda yazılmış ancak güncel bilgisi olan var mı bu altyazılar hakkında? Ya da online olarak nereden izlememi önerirsiniz?

Teşekkürler.

TürkAnime'den izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 19 Ocak 2021; 22:34:12 >
  • Dünyanın en meşhur animesi neden çevrilmez? Gerçek sebebini bilen var mı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.