Şimdi Ara

Önemli arkadaşlar yardım..:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen gün blackhawk 3 kanal bir heli aldım. ürünü şarj ettm tam gazda yaklaşık 10 sn havada kaldı sonra yere indi ve artık zeminden havalanmıyor.. ne yaptıysam 10 cm den fazla havaya kaldıramadım motor devir hızı düşüyor gibime geldi daha acemiyim ne yapacağımıda bilmiyorum kullanma klavuzuda yok.. acaba tam şarj edemedim mi bunun şarjı heli açıkkenmi olucak yoksa off da ikenmi çözemedm gitti kafayı yiyicem..:(

• Muhtemelen tam şarj edememişsinizdir. Bendeki 3 kanallı helikopter şarj olurken helikopterin kapalı olması gerekiyor. Muhtemelen sizinki de öyledir. Şarja koyup 1 saat bekledikten sonra deneyin uçurmayı. Ayrıca pil helikopteri kaldıramayacak seviyeye düştüğünde yeniden şarja takın. Yerde palleri döndürüp pili iyice bitirmekle uğraşmayın.
  • adaptörün üstünde led ışık var heli açık iken takınca o sönüyor bir müddet sonra (yaklaşık 1 saat filan) tekrar yanıyor.. ama heli kapalı iken hiç bi değişiklk olmuyo..
  • Deneme yanılmayla bulabilirsiniz o zaman. Önce helikopter kapalı 1 saat şarj edin sonra uçurmaya çalışın. Olmazsa helikopter açın ve şarj edip uçurmaya çalışın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bl00dyHell -- 7 Eylül 2011; 7:40:22 >
  • öyle yapacağım artık
  • Şarjını tamamen şarj et iyi şarj olmamış ayriyetten 3 kanallı heliler çok dayanmaz benden sana tavsiye fazla kaldırma ve sert zeminde kullanma çünkü unutma ki 4 kanaldan aşagı heliler oyuncaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.