Şimdi Ara

!!! ÖNEMLİ !!! sonsuzarap'ın verdiği pre programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    http://img02.picoodle.com/img/img02/7/1/3/f_ScreenShi_bc5em_c8f50ef9.jpg

Kullanmamanızı tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolsec -- 3 Ocak 2007; 15:37:22 >

• Skat bırsey oldugunu bılıyordum yukleyenlere elvada dıyelımKimse babasının hayrına tanımadıgı ınsanlara ıyılık yapmaz bu donemde
  • YA HANGİ İLLEGAL PROGRAMA GÜVENİLİRKİ
  • çok saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: MichaelJackson

Skat bırsey oldugunu bılıyordum yukleyenlere elvada dıyelımKimse babasının hayrına tanımadıgı ınsanlara ıyılık yapmaz bu donemde

katılıyorum
  • hiç onda virüs yok xtrapı kapattı için öyle yazıor üstelik virüs olmayan çoğu şeyde yazıyor bunlar

1, sınıf antiler bişi bulmuş mu onu söyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: emperoryigit

çok saol

Yardım edebildiysem ne mutlu bana
  • Biz bize dusen gorevı yapdık uyardık.Yoksa yüklemek ısteyen yuklesın
  • orda avast bittefender ve hatta kaspersky bile bişi yok diyor 2 tane adı duyulmamış anti var diyor ben ztn onu verirkende söyledim isteyen kullansın zorla değil size iyilikte yaramıyor
    bu ilk paylaşımımdı bir saha da kimseyle brşey paylaşmam

insanoğluna iyilik yaramas
  • iyilik derken zarar yapmayasın millete??!
  • ya biraz kafanızı kullanın sen xtrapı nasıl engelelrsin böle dandirik wormler trojanlar vs vs koyuyolar onu engellemek için bu ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonsuzarap

orda avast bittefender ve hatta kaspersky bile bişi yok diyor 2 tane adı duyulmamış anti var diyor ben ztn onu verirkende söyledim isteyen kullansın zorla değil size iyilikte yaramıyor
    bu ilk paylaşımımdı bir saha da kimseyle brşey paylaşmam

insanoğluna iyilik yaramas

Niyetim seni kötülemek değil sadece forumdaki arkadaşları uyarmak maksadı ile söyledim. Tabi ki indirmek isteyen indirebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: £˧TÂ

ya biraz kafanızı kullanın sen xtrapı nasıl engelelrsin böle dandirik wormler trojanlar vs vs koyuyolar onu engellemek için bu ...

denedin mi denediysen olmadıysa konuş

git net cafeye yada yükle deep freeze gir 1 lwl lik carla oyuna girerse sus girmesse konuş
  • quote:

Skat bırsey oldugunu bılıyordum yukleyenlere elvada dıyelım Kimse babasının hayrına tanımadıgı ınsanlara ıyılık yapmaz bu donemde

BENCEDE

HEP SÖYLÜYORUM ZATEN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.