Şimdi Ara

ONIXON MARKA MODEM İLE SAYFA AÇAMIYORUM!! LÜTFEN YARDIIIIMM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Onixon Dsl 400EP marka Ethernet girişli modemim var..
    Link ışığım sabit yanıyor..
    kullanıcı adımın sonuna @ttnet ekledim..
    bütün ayarlarımı telekom yetkilileriyle birlikte telefonda defalarca kontrol ettim... hiç bir sorun yok gözüküyor..
    bağlanmaya çalıştığım zaman ip alıyor ve bağlanıyor... hatta kb alış verişi bile oluyor... ama SAYFA AÇILMIYOR! dial-up'tan bağlanınca ise sorunsuz, bütün sayfaları açıyor...

bu arada belirteyim bu hatta adsl i yeni bağlattırdım ve şu ana kadar hiç sayfa açamadım (bağlanıyor ama sayfa açmıyor)...
    telekom yetkilileri hatta kesinlikle bir problem yok diyorlar eğer problem olsa hiç bağlanmaz ve ip almaz diyorlar..
    + evde paralel telefon, telsiz telefon filan da yok.. sanırım bunlar hattın kalitesini düşürüyormuş..

bi de bugun bilgsayara format da attım belki bişey vardır o yüzden sayfa açmıyodur diye....

ayrıca TRKY-DnsAYAR programını yükleyip çalıştırdım yeni dns lerle filan bağlanmaya çalıştım yine olmadı... sanırım sorun dns'lerde değil de başka bi yerlerde...

acaba bu benim modemin bi kaç ince ayarı mı yapılması gerekiyor? yok mu onixon modemi olan aranızda??
    hadi arkadaşlar şu sorunumu çözen dilesin benden ne dilerse vallahi 1 haftadır kafayı yedim..

yardımmmm!

• bu sorun bende de var 1farkla:Bende bağlanıyor 3-4dakika sonra kopuyo ve hiç bi sayfa görüntülenemiyo internetle ilgili herşeye veda ediyorum bu sorun bilgisayarı resetleyince çözülüyo bilgisayarı kapatırken modemi de kapatıp açıyorm sen de bi dene istersen bu ip alma işlemini bilgisayar kapalıyken yapsın belki çözülür
    bi de bu aralar bu tip sorunlar baya bi fazlalaştı başka bişelerden şüphelenmiyo diilm her ne kadar norton bişe bulamasa da...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.