Şimdi Ara

OPEL ASTRA CD YADA ELAGANCE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
9.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 17 MİLYARA KADAR 2000(EN AZ) SEDAN ASTRA CD ELAGANCE(GÜMÜŞ GRİ ,BEYAZ) ARIYORUM KİLOMETRESİ FAZLA OLMAMASI TERCİHİMDİR.ANCAK BU ARABALAR NASILDIR BİR BİLGİNİZ VARMIDIR BİRDE ELAGANCENIN CD DEN FARKI NEDİR.

• 17 milyar ona verene kadar yeni kasa vectr alırsın 23 milyara
  • Biraz fazla yakıyorlar galiba
  • Aradaki fark yabana atılacak gibi değil. Bence limitlerini zorlayan bir kişi için Vectra uymayabilir...
    quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

17 milyar ona verene kadar yeni kasa vectr alırsın 23 milyara
  • astralar yol tutuş ve konfor olarak gayet başarılı arabalardır,alırsanız pişman olmazsınız..
    motorları bence gayet iyi,100 ps ve 16 V olması yakıt tasarrufu ve hızlanmaları için avantaj
    elegance ile cd arasında çok fark yok,ilk çıkanlar cd-sonra çıkan versiyonlar elegance adıyla çıktı
    tam emin değilim ama elegance modellerine torpido gözünde 3 lü cd değiştirici mevcut cd den farklı olarak
    birde cd lerde yol bilgisayarı standart iken elegance ların bazılarında yok sanırım,elegance larda sanroof opsiyonel...
  • farma çorba etmişsin

bi defa elegance cd den daha üst donanımdır. yani cd de standartsa yol bilgisayarıo elegance de zaten vardır. bildiklerimi yazayım. fazla da bi fark yoktu ama..

cd çalar ile dijital klima.. hatırlarsam yine yazarım..

bu arada kuzenimde de var 2000 CD geçen ayz aldı. 16,750 ytl ye.. 54 binde idi aldığında.. otomatik vites.. kullanması sürüş zevki on numara. ne zaman bi yere gitsek ben kullanayım diyip geçiyorum başına.. koltukları kadife çok çok rahat. kesinlikle tavsiye edilir bir araba. bulursan kaçırma yani CD idi deelegance olsaydı fln deme.

elegance nin de jantları aliminyum alaşım şekli biraz daha düz biçimde cd den fark olarak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 23 Şubat 2008; 23:56:34 >
  • 17 bine az kmli(50-60 bin) bir cd veya elegance bulmak sanırım çok zor.17 bine comfortları satıyorlar.Ben de arayıştayım.Bulduklarım ya 100bin de ya da fiyatları çok yüksek. O fiyata bulursanız çok şanslısınız.
  • Mükemmel yol tutuşu olan (teknoloji lotus temelli), motoru 100 hp olmasına rağmen ara hızlanmaları gayet başarılı, yani spor kullanım özelliği olan bir araçtır astra. Eksisi sert süspansiyon yapısı nedeniyle çukurlarda sarsması, yedek parça fiyatlarının pahalı olmasıdır. İkinci el piyasasındada çok tercih edilen araçlardan biri. Aradığın modellerde donanım olarak CD ve elegance zaten dolular. Elegance ö<zeliğkel ahşap kaplama gibi artılara sahip. Birde 2000 ve 2001 yıllarında çıkan edition modelleri var. Bunlardada ekstra olark sunroof, CD changer falan var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oneMoreaCupofCoffee

bi defa elegance cd den daha üst donanımdır. yani cd de standartsa yol bilgisayarıo elegance de zaten vardır. bildiklerimi yazayım. fazla da bi fark yoktu ama..

hayır yanlısbılıyosunuz

2001 tılına kadar astranın en üs donanımlısı cd idi daha sonra cd yerini elegance ye bıraktı

vede cd de standarrt olan yol bilgisayarı op. olarak sunuldu

+,
    elegance de hafif de olsa cıkış kasanın makyanlanmıs halıdır onun icin jantlar fılan degısıktır

(ek olarak alman arabası olmasından dolayı daha cok otobanda kullanıma yonellıktır özellıkle shir ıcınde direksıyon sistemi haddinden fazla serttırfakat buda otobanda 120 den sonra bıle dıreksıyonu tek elle kullanma imkanı saglar
    sehir icinde (2500 devir altı)motor son derece isteksizdir sureklı dur kalklarda sıkıntı yaratablır bahsedılen deviri gecmeden aracın sahlanmasını beklemek hayaldir
    fakat 100 den 180 sene gıkını cıkarmadan serı bi sekilde cıkabilir
    süspansiyonu bahsedıldıgı üzere cokserttir tr yolların da gözden kacan bi çukura girmek bazen kafanın tafana carpmasına sebebiyet verebilir

aracın tavanın cok alcak olmasına ragmen arka koltuklar son derece geniş ve koltugun oturma biciminden dolayı hicbirzaman diziniz ön koltuga başınız tavana carpmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .IsTanBul. -- 24 Şubat 2008; 19:06:48 >

• quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

17 milyar ona verene kadar yeni kasa vectr alırsın 23 milyara

5bin ytl fark senin için çok az herhalde(ayrıca 17bine kadar demiş)
  • yaa arkadaslar vetra ilee astra arasında kıı farkıı biliyormuunuz yeni kasa vectr a diyorsunuz o aracın pazar piyasası %0 alsan alınmaz satsan satılmaz cd ilee elagancen arasındakı farklarr birindee cd de 2 hava yastıgı var elagançede 4 hava hastıgı elagançede 4 lü orji cd calar yeri varr torpidodaa dedgin gibii 17 milyaraa 2000 2001 elagance bulursan hiç dusunmeden all ama cd almaa ben bi galereçii olarak sana elaganceyii tavsiye ederim astranın en son tipi ve en guzelii
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayhan1095

Biraz fazla yakıyorlar galiba

Evet.
  • Konu hortlamış şimdi 17000e çok süper arabalar alınır. Konunun başlığı görünce şoke oldum.

Şimdi 19000e böyle bişey alınıyohttp://www.sahibinden.com/masrafsiz_boya_var_bakimlari_yapilmis-40WQQaXQQ12405495WQQpXQQdisplayitem

• quote:

Orjinalden alıntı: lamek24

yaa arkadaslar vetra ilee astra arasında kıı farkıı biliyormuunuz yeni kasa vectr a diyorsunuz o aracın pazar piyasası %0 alsan alınmaz satsan satılmaz cd ilee elagancen arasındakı farklarr birindee cd de 2 hava yastıgı var elagançede 4 hava hastıgı elagançede 4 lü orji cd calar yeri varr torpidodaa dedgin gibii 17 milyaraa 2000 2001 elagance bulursan hiç dusunmeden all ama cd almaa ben bi galereçii olarak sana elaganceyii tavsiye ederim astranın en son tipi ve en guzelii

99 cd hb astram var 4 hava yastıgı mevcut..2 değil yani..cant digital klima sunroof cd çalar farkları diye biliyorum baska bir fark yok
  • 99 cd sahibi bi yakınım var aracından çok çok memnun geçen senede lpg taktırdı taş gibi araba cd bayağ fazla donanımı var her türlü istediğin var yani benim şimdi hatırlayabildiğim yol bilgisayarı klima 6 hava yastığı ımmoblizer abs vb
  • ama sorunlarında biride aracı fazla kullanmayınca yhani uzun bi süre kullanmayınca yol bilgisayarı sapıtıo yazılar silik silik çıkıyor yeniden ayar çekmek lazım
  • arkadasımm 50 tane cd getirr 49 tanesindee 2 hhava yastıgı çıkar 1 tanesinde 4 tne çıkar o nadırr h.b uretiminde var 4 hava yastıgı yanıı butun cd lerde yokk ama 50 tane elagance getir 50 sindede sabit 4 hava yastıgı çıkar + elagançe piyasasıı daha guzel alım satım olayıı daha guçluu bende bii elagance kullanıcısıyım
  • sen bu aracaa guzel dıyorsun amaa bak ben galerciyimm bana 12 milyara versen anca alarımm ben bu aracı satana kadar opell 50 cesit modelinii cıkartıddırr piyasasıı ölüü bu aracın opel bosunaa bu fiyataa satmıyor :D:D:D:D:D:D
  • cd ve elegance 'da motor farkıda var iki aracıda kullandım şuan 2000 cd sahibiyim. cd olanlarda genelde x motor vardır euro2 motordur. Elegance'de ise euro3 motor olan z motor vardır. Elegance'ın yol bilgisayarı olmayan sürümüde vardır dayımda var . Cd'de ise standart yol bilgisayarı vardır. Elegance'da cd changer var cd'de sadece kasetçalar .Kısaca ciddi bir fark yoktur.Lpg'de çalışmayan yol bilgisayarını ne yapayım. x motor biraz daha sessizdir ama egsozu daha seslidir z motordada tam tersidir. Kullanım açısından bir fark yoktur. Önemli olan bence güvenlik 900 kg'lık tenekeye bineceğize çelik bariyerli 4 yastıklı 1200 kg bir arabaya binin daha iyi . lamek24 ise galericiden daha çok 13-14 yaşında bir çocuğa benziyor opel astra hala üretiliyor 50 çeşit modelide yok opelin 1 yeni çıkardığı model var oda vectra yerine insignayı çıkardı. Astra ve corsa hala üretiliyor. Opel astra piyasası en iyi olan araçlardan biridir . Opel'in kötü yönleride yok değil her firmanın olur ama verdiğin paraya her zaman değer bence. kaporta hariç Parçası pahalı değil orjinal parçaları çok ucuzdur servis harici :) orjinal Triger seti 150 lira ön Balataları değiştirdim TRW marka 75 lira diskler TRW 55 lira ama kaporta çok pahalıdır orjinal ön tampon 650 lira yan sanayi 400-450 lira

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.