Şimdi Ara

OPEL ASTRA H 2.0T 170 HP İÇİN LPG MARKASI VE USTA ÖNERİSİ ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 2005 model Opel Astra 2.0 Turbo arabam var .Aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum malum benzin fiyatları hergün artıyor.Bu tür turbo araçlara lpg taktıran arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

Lpg kiti ve ankara için usta tavisyelerini bekliyorum.(daha önce turbo araçlarda tecrübesi olan)

• arkdaşlar hiç mi bir fikri olan yok şaşırdım dogrusu
  • turbo aracım yok bende 2006 astra hb var. ankarada Opis e BRC taktırdım bi sorun yaşamadım tavsiye edebilirim, birde yaldızlarmı yada ona benzer bişi öyle bi firmadan olumlu bahsedildiğini duymuştum.
  • Ankara Mocan Otogaz ile görüş. Şu anda aklımda olan yer burası. Bati yetkilisi foruma da üyedir. Kendisinden bilgi alabilirsiniz veya Faruk Sevgili arkadaşla irtibata geçerseniz size Ankara'daki LPG montajcılarını özellikle BRC markalarının bayilerini sunacaktır.

1.6 105 HP Astra'ya BRC taktırdık hiç bir sorun çıkmadı daha. Kısa bir not olarak eklemek istedim.
  • Arkadaşlar bilgiler için sağolun araştırmalarım sonunda hep karşıma PRİNS markası çıkıyor özelliklede kuvvetli arabalar için bu kit hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum...
  • Hocam prins bu işin piridir.Lpg sisteminde tartışmasız en iyisidir.Sonrasında teleflex gelir.
    Ancak sizin yerinizde olsm (ki 2.0 t den ötürü çok isterdim) viallenin lpi sistemini düşünürdüm.Yada düşünmez direk taktırırdım.
  • Merhabalar arkadaşalar. Ben pirins öneririm onlarca insingna var 1.6 180 hp antalyada olsaydınız subaru impreza 2.0 281 hp pirins montajı ve insingna ve mıtsubushı aoutlender evo 7 motorlu 200 hp ankarada memduh ustayla bir görüşün derim saygılar kolay gelsin..
  • prins fazla abartılı fiyatlarla karşınıza çıkacaktır ,landi&landi renzo bu piyasada her markada ve her modelde en iyi sonucu size verecektir.gözünüz korkupta gidip fazla para vermeyin.
  • Arkadaşım ne taktırısan taktır ama önce işin ehli iyi usta konusunda tanıdıklarınızdan fikir alın.Yoksa çok başınız ağrır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

Arkadaşım ne taktırısan taktır ama önce işin ehli iyi usta konusunda tanıdıklarınızdan fikir alın.Yoksa çok başınız ağrır.

abim her zaman dogruyu söyler

• Anlaşıldı arkadaşlar ozmn ankarada iyi usta tavisyesinde bulunun özellikle taktıran ve kullanan arkadaşların yorumları daha önemli
  • arkadaşlar ankarada prins yada landi taktıran kimse yokmu bana yardımcı olacak tavsiyede bulunacak!!!!!
  • ben de s40 2.0 T almayı ve sonrasında lpg taktırmayı düşünüyorum.
    turbo motor için genelde prins deniliyor, ancak ayrıntısını ben de bilmiyorum.
    siteden öğrendiğim kadarıyla özbek (şaşmazda) bu işin ustalarından. aynı zamanda opel servisi sanırım.

istersen bir konuş, ayrıntı al. ben öyle yapacağım.
  • teşekkür ederim
  • gelişmeler hakkında bilgi alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttimess

ben de s40 2.0 T almayı ve sonrasında lpg taktırmayı düşünüyorum.
    turbo motor için genelde prins deniliyor, ancak ayrıntısını ben de bilmiyorum.
    siteden öğrendiğim kadarıyla özbek (şaşmazda) bu işin ustalarından. aynı zamanda opel servisi sanırım.

istersen bir konuş, ayrıntı al. ben öyle yapacağım.

volvo S serisinin tamamına çift turbo olanlar dahil BRC kit montajı başarıyla uygulanmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.