Şimdi Ara

Opel hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar az önce msn de arkadaşımla yazışırken bana bişi dedi kendileri opel odak bayiğinden 0 km arac alıcaklardı ama olmadı... onların alıcağı arac opel combo nun full modeliydi arac gümrükdeymiş 2008 modelşmiş 24,000 anlamışlardı.... bana az önce dediki hala eski kasa opel astralar 2000 2005 arası üretiliyor ve ucuza 0 km sı var dedi... sebebininde cok tutulduğunu filan söyledi... bende ona bu aracların elde kalan araclar olduğunu böyle bişi olamaycağını hala bu aracların üretilemeyceğini satılşanlarında stoklarda kaldığını ve kendilerinin de alıcakları aracın stokda kalan ve 2008 model olmyacağını söyledim yani şöyle arac 2006 üretimidir ama 2008 de satıldığı için 2008 model olabileceğini söyledim o kendi bildiğinde israr etti şimdi sizlere soruyorum böyle bişi olabilir mi hala 0 km 2000 2005 yılları arası eski kasa opeller üretimi mümkün mü.....

• Opel Astra Classic hala üretiliyor.CLASSİC 2 adı altında ürretimi devam ediyor.
    Zaten elde kalan araç olsa bile 2006 üretimli bir aracı 2008 diye satamazlar.
    Bende 3.opelime biniyorum 3 ünüde opel odaktan aldım.
    Böyle birşey yapacklarını sanmıyorum...

SAYGILAR...
  • ve bir sorum daha olucak bu yeni astralar kasa değiştiricekmi 2009 yılında böyle birşey söz konusumu
  • http://www.opel.ro/site/showroom/carconfig.php?reset&carname=astra_classic_ii
    evet üretiliyor
    hatta 1.7 dizeli de var (romanyada)
  • Değişim 2010......
  • cok teşekkür ederim arkadaşlar sağolun
  • eski kasa astralar astra classic adı altında 2012 yılına kadar satışta olacak bu nedenle üretimleri hala devam etmekte)

kasa çok tuttuğunda ve satışlar iyi olduğundan dolayı böyle bir karar alınmış

bir taneden bende var (2001 model 89000km) araçtan gayet memnunum değiştirmeye kıyamıyorum sadece yağ ve filtre değiştirdim şimdiye kadar...

2009 yılı sonbaharında yeni-yeni kasa astra hb gelecek yeni-yeni kasa astra sedanlarda herhalde bahsettiğim tarihte gelir. zaten almanya merkezli astra sedan satışı bile yok

astra sedan sadece doğu bloğunda ve bizim gibi ülkelerde satılıyor (tüketici tercihleri nedeniyle)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.