Şimdi Ara

origin hızlı mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gittigidiyordan battlefıeld 3 premium edition key almak istiyorum ama internetim 1 mbit oyun kaç saatte iner ?

• ziyadesiyle yavaş. 8mbit net ile bile 2mbit ayarında hızla iniyor. bf3 premium 6 ayda felan iner..
  • biraz fazla abartmadın mı ?
  • 6 ay konusunda abarttım ama 2mbit kısmında abartmadım. senin 1mbit ile tam kapasite indirmen lazım o da ne kadar sürer bilmiyorum, sanırım premium ile birlikte en az 30gb indireceksin..
  • 8mbit netim var ttnet 1mb gördüğüm oldu.
  • kutulu alsam içinden yine key mi çıkıcak yoksa dvd ile mi kurcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkskbjk

kutulu alsam içinden yine key mi çıkıcak yoksa dvd ile mi kurcam

yine origin üzerinden yükler key sorar sadece ama DVD var yine biraz daha hızlı oluyor öyle.
  • gayet 8 megabitle çekiyorum. Origin de sıkıntı yok.
  • 1 mbt internetin varsa muhtelemelen o paketlerin kotalarıda max 6Gb oluyo seninki hangisi bilmek lazım kota aşımında faturaya yansıyo extra byte lar max faturan 69 tl oluyomuş.... Hal bole olunca ben indiririm dersen 4 5 gün sürer gibime geliyo bana en ii ihtimalle...Bana kalırsa DVD li al da butun paket dvd lerde varmı bilmiyorum illa bişi ler indireceksindir. Yada şöle bişi yapabilirsin sana tüyo vereyim...Eğer tam paket yüklü BF3 bir arkadaşında varsa ondan kopyala klasörü "Battlefield 3" klasörini sonra gel eve keylerini vs gir indirme butonuna bas 10 15 saniye bekle bişi ler ceksin sonra pause butonuna bas ve originden komple çık...ve arkadaşından çektiğin kalsoru originin olusturduğu klasorun ustune yapışttır , üstüne yazıyımmı diye soracak evet de tamamdır. Kopyalama işlemi bitince aç origini indirme işlemini resume la 2 dk da oyunun hazır :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.