Şimdi Ara

Origin olmadan battlefield 3 oynamak (orjinal oyun için )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
10.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu patch'i, oyunu orijinal satın aldıktan sonra çevrimiçi oynayabilmek için bilgisayarına EA'nın truva atını(origin yazılımı) yüklemek istemeyen dünya çapındaki bütün hayranlarımıza hediye ediyoruz ..

yani orgin yüklü olmadan bu patch ile orjinal Bf3 ünüzü oynayabilirsiniz....indirdiğiniz zipli dosyanız içindeki bf3.exe yi oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın...(eskisinin ya yedeğini alın veyahut ismini değiştirinki bir aksilik durumunda geriye dönebilesiniz..)

https://****.com/files/2579148319/Battlefield_3_v1.0-RZR.rar (yıldızların yeri rapid )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monsermose -- 4 Kasım 2011; 0:54:47 >

• Hocam bir sakata gelmeyiz değil mi
  • bir şey yokki bunda, aradan origini çıkartıyor o kadar :)
  • yakalarsa dice öper söyliyim,ea origin zorunlu yapıyor çünkü direk reklam/diğer ea oyunlarını almaya teşvik ediyor.
  • kafama takılan bişi var bu olayda, şimdi bu adamlar exeyi değiştiriyorlar, oyuna girerken "pb" exeleri kontrol ediyor bişi inject edilmiş mi diye, eğer exelerin hashları uyuşmaz ise bunu hile algılayıp çakma ihtimali var (şu na yapmıyorlar ama ileride yapmayacakları anlamına gelmiyor)
  • tavsiye etmem bir kod ile bilgilerinizi almadığı ne malum (razor öperde severde:)
  • ea'ya güvenmeyip razor'a güvenmek de ayrı bir ironi sanırım.
  • Hocam benim iş yerinde bu oyunu originden bir türlü çalıştıramadım.Sürekli cd key istiyor. İşyerimde bunu yaptım oldu ama açıkçası çekiniyorum origin tarafından banlanırım diye. Ne yapacağız bilmiyorum ya . Ah origin ah ne yazık ki çok dandik bir programsın.
  • Origin Sorunsali.Origine mecburen kaydoldum ama email,ID or Pass is incorrect hatasi veriyor.ilkkez kaydoldum mailime herhangi bir originle ilgili mailde gelmedi ama suanda yukaridaki hatayi aliyorum giremiyorum origine mailime aktif etmek icin mail gelecekmi yoksa baska bir sorunmu var?

Haliyle bu sacma sapan programa girisde yapamadigim icin oyunuda yukleyemiyorum , nerede steam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aborjini

ea'ya güvenmeyip razor'a güvenmek de ayrı bir ironi sanırım.

EA'e elbette güvenmeyeceksiniz. Almanya'daki haberi okumadınız sanırım. Birçok oyuncu oyunlarını geri verdi çünkü ea in anlaşmasında bilgi toplama ile ilgili bir madde var. Amazon 90.000 Euro zarara girmiş

http://forum.donanimhaber.com/m_54206157/tm.htm

İkisine de güvenmemek lazım da biri hayrına iş yapıyor diğeri hem satıyor hem de üstüne benim bilgilerimi topluyor.

• ben kullanıyorum cunku originin bilgi sızdırdığı kanıtlandı.
  • EA 'nın yaptığı hiç hoş bir davranış değil hem bizi zorunlu tutuyor hemde bilgilerimizi alıyor.
  • kullanalım dedik ama olmadı gene origin web sayfası açıldı.
  • dostum bende oyunun korsan reloaded sürümü kurulu. oyunu dün gamekeystore dan satın aldım rusça sürüm. korsan sürümü nasıl origine gösterebilirim yardımcı olurmusunu net kotalı o yüzden indiremiyorum .
  • Önce EA 'den Origin setup'ı indir ve kur. Sonra Originden çıkış yap.

Daha sonra Reloaded versiyonunun klasörünü , aşağıdaki adrese taşı.

C:\Program Files (x86)\Origin Games

bf3.exe orjinal olmalı tabi.

Daha sonra Origin çalıştır "ready to install" diyecek.
  • oldu sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.