Şimdi Ara

Orijinal World Of Warcraft nerden bulabilirim???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Carrefourlarda bimex ve megavizyon'a baktım bulamadım. Bana World Of Warcraft'ı nereden bulabileceğimi söylrseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan666 -- 24 Temmuz 2005, 18:38:02 >

• Up
    Arkadaşlar hiç orijinal oyun alan yok mu burda.
    Bir kişi bile ben bunu falan yerden aldım, yada gördüm diyemicek mi?
  • up.
  • internetten satın alabilirsin plaync.com a bak
    istersen bende sana satabilirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: judith

internetten satın alabilirsin plaync.com a bak
    istersen bende sana satabilirim..

O oyunu almışsın hiç satılır mı?
    Internet accountu olupta internette oynan oyunların satılması çok maşakkatli ve teklikeli. Üsküdara yakın oturuyorsan düşünülebilir. Sen nereden aldın oyunu? Son olark da teşekkürler, bir milyon insandan bi sen yazmışsın.
  • sendit.com dan aldi 2 arkadas...1 haftaya kadar geliyo...bi sorun cikmiyo...int. alisveristen bisi olur diye korkma...tavsiye ederim...60 milyona felan denk geliyodu yanlis hatirlamiyosam...
  • ben beşiktaşta sinanpaşa iş merkezinden almıştım hala var mıdır bilmiyorum ama bi bak istersen
  • Sendit den söyledim bakalım ne olacak.
    Bu arada hoş geldin araw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan666 -- 24 Temmuz 2005, 22:29:54 >
  • orjinal oyun biraz zor
  • sendit de yalan oldu. Pre order olarak ayın 12 sini veriyolar. Oysaki ben haftaya izne çıkacam, ayın 12 sine kadar oynamayı planlıyorum, tabi bulabilirsem.
  • D&R 'lara baktınmı hiç? bir arkadaşım ordan almıştı.
  • Ithalatçı Aral' ın kendisinde yok. Temin ettiği yerlere toplam 7-8 yer, ki bunlar arasında D&R da var sordum ama nafile. Bir ara beşikraşa gidecem orada sorarım. Blitzard oyunun packetini yeni patch ile dağıtmayı düşünüyor ise bir müddet kıtlık olacaktır, ne tekim yurt dışında da genelde pre-order geçiyor.
    Neyse artık beklicez.

Bu arada fikirleri olan özellikle de bir iki gün içinde bu oyunu raflarda görenler yassın lütfen. Nerede olursa gidecem artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.