Şimdi Ara

Otobuste birinde gordum anlamadim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Otobuste adamin biri iphone 4'unu kamerasi acik bi sekilde pencereden disari tutuyordu ve o bulundugumuz yerle ilgili ekranda bilgiler cikiyordu. Bu aplikasyon nedir yaw?

• google app var sadece oda tutalim kiz kulesinin resmini cekersen sana onun hakkinda bilgi verir ama her istedigin yer hakkinda degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRML_KNN -- 7 Kasım 2010; 21:41:45 >
  • turkcell pusuladır belki
  • Ekranda bilgiler derken? Ne tür bilgiler veriyordu? Etrafta ne var ne yok gösteriyorsa Turkcell Pusula'dır o..
  • Mesela kamerayi ortakoy camiine tuttu eleman ekranda yukleniyor yazdi ve kucuk bilgi baloncuklari cikti
  • "gezenzi" diye birşey var. herkes gittiği yer hakkında yorum yazıyor. mesela bir lokantaya gittin diyelim, orası hakkında yemeyi iğrençti filan yazabiliyorsun. Ondada baloncuk olarak gözüküyor yorumlar. Odur belki.
  • layar denen uygulamadır o .mesela Arabam.com u ekliyorsunuz o bölgedeki satılık araba olan adresleri görülüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

layar denen uygulamadır o .mesela Arabam.com u ekliyorsunuz o bölgedeki satılık araba olan adresleri görülüyor

layar galaxy s için değilmiydi? iphone içinde mi var?
  • Adama sorsaydın hocam bizde merak ettik ne olduğunu şimdi :)
  • Appstorede BUL dıye bır free program var ücretsız gps ustunden buludugunuz yerde ne ıstersenız onu buluyor vede kac metre km telefonu ne sıze gösterıyor budur buyuk bır ıhtımalle...
  • Robotvision
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightSLayer

quote:

layar denen uygulamadır o .mesela Arabam.com u ekliyorsunuz o bölgedeki satılık araba olan adresleri görülüyor

var hocam
  • quote:

quote:

quote:

var hocam

hocam elinize saglik, sayenizde haberim ldu, simdi android telefonuma yukledim, muhtesem calisiyor, yalniz esimin 3gs inde verimli calisitiramadim, milliyet emlaklinkininasil ekleyecegiz acaba?
  • turkcell pusula olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOBERDEN2009

Appstorede BUL dıye bır free program var ücretsız gps ustunden buludugunuz yerde ne ıstersenız onu buluyor vede kac metre km telefonu ne sıze gösterıyor budur buyuk bır ıhtımalle...

ip 4 için olanı var mı acaba bu programın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapya

quote:

quote:

quote:

var hocam

hocam elinize saglik, sayenizde haberim ldu, simdi android telefonuma yukledim, muhtesem calisiyor, yalniz esimin 3gs inde verimli calisitiramadim, milliyet emlaklinkininasil ekleyecegiz acaba?

Buradan bak dostum .. Benim ip4 hala gelmedi o yüzden çok fazla bilgim yok ..

http://mobil.milliyetemlak.com/Default.aspx?aType=mobil_layar

• Robotvisiona benziyor evet ama o degil :)
  • O uygulama layar arkadaşlar. Appstore'da ücretsiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.