Şimdi Ara

Otomatik Golf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Otomatik HB araç bakıyordum bir tanıdıkta 2006 Golf 1.6 FSI var 120 binde temiz araç bildiğim kadarı ile alınır mı ne dersiniz fikirleriniz nedir lütfen paylaşın.Çok mu yakar ne yakar bilemiyorum 35-37 civarı param var eşim ve bebeğim ile kullanabileceğim aile aracı diye düşünüyorum.Farklı fikirleriniz var ise bekliyorum.
    teşekkürler iyi forumlar

• Fsi motor tüketim biraz fazla olur ama konforu sizi tatmin eder

Şanzıman 6 ileri tork konvektörlü sorunsuz

Uzun yolda 110-120 km hızla 6 lt ortalama yakar bursa hatay git gel 6-6.1 yaktı ortalama

İç mekan geniştir süspansiyonlar güzel çalışır

Mümkün olduğunca düşük km bulursanız alabilirsiniz

Lpg takıyorlar ama çok verimli olmuyor

Bildiğim kadarı ile egr valfi sorun çıkarabiliyor ama 120binde sorun olmaz diye düşünüyorum
  • Cok yakar.az gider.lpg uygulanmaz.sehir ici en az 10lt yakar kmde 60kurus eder bu da.36-37ye asla alinmaz.

2008-9-10 fiat bravo multijet yada 1.4t tjet alinir.

Normal yakar iyi kacar. Motorlar sorunsuz ve tjet lpgye tam uyumlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fsi motor tüketim biraz fazla olur ama konforu sizi tatmin eder

Şanzıman 6 ileri tork konvektörlü sorunsuz

Uzun yolda 110-120 km hızla 6 lt ortalama yakar bursa hatay git gel 6-6.1 yaktı ortalama

İç mekan geniştir süspansiyonlar güzel çalışır

Mümkün olduğunca düşük km bulursanız alabilirsiniz

Lpg takıyorlar ama çok verimli olmuyor

Bildiğim kadarı ile egr valfi sorun çıkarabiliyor ama 120binde sorun olmaz diye düşünüyorum

• TIME kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim yorumlarınız için 36-37 ye alınmaz derken çokmu sizce fıyat aslında bi tanıdıktan alıcam arkadaşımın kuzenı 38 diyor du 37 ye alırız dedı arkdasım bahsettıgıne gore temız araba tabı expere sokmak gerekır ama gercekten temız ise 37-38 iyi mi?
  • Dj_CooL kullanıcısına yanıt
    Vwlerin piyasasi yuksek.eski teknoloji siradan bi motoru var.yakiti fazla.o fiyatlara souyle bi arac dururken ben almazdim sahsen

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-orijinal-fiat-bravo-1.4-t-jet-turbo-dinamik-120-hp-502516777/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-performans-ve-ekonomi-bir-arada-465137627/detay

İlan ornek.daha iyileri de bulunabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIME -- 24 Kasım 2017; 23:22:43 >

• TIME kullanıcısına yanıt
    evet güzel araçlar yalnız otomatik bakıyorum
  • Dj_CooL kullanıcısına yanıt
    Seceneklerden otomatik yazarsan otomatik de cikar.

Sen golf al hocam yaramaz sana bravo

• O fiyata en iyi araç golf hatta o yıllarda rakiplerinin en iyisi diyebiliriz fsi motor çok felanda yakmaz benzin pahalı sadece şehir içi max 10lt şehir dışı 7lt zar zor görürsünüz bravo yaramaz golf alın

• Golf çöp hondalara bak.

• O yillarin sinifinin en iyi araci.

Yillar once almistim 20.000tl ye 7 ay sonra 25.000tl ye satmistim.

Rakipleri arasinda ist.yollarini utuluyordi.Yol tutusu iyi.Performans ortalama idi.9.5 lt tuketiyordu ist trafiginde.Ici cok genis,kisaca uzerinde calisilmis bir arac.Sanziman oldukca hassas ki 6 ileridir.Sakin kullanimi algilar en ust vitese gecer gerektiginde 2 veya 3 vites dusurur.

Diger gozlemim,ic dekorun uzerine atilan boya nedeni ile cabuk yapraklanip oldugundan eski gorunuyordu.Direksiyondaki deride gorece cabuk deforme oluyor.

Ancak cok iyi arac.

• Kasa iyi de motor gerçekten kötü.
  • bizim iş yerinde birinde vardı, sanayilerde baya uğraşıyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.