Şimdi Ara

OTOMATİK HONDA CİVİC 2007 SONRASI VE OTOMATİK YENİ LANCER LPG Ş.İÇİ VE Ş.DIŞI TÜKETİM DEĞERLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR!!! İKİNCİ EL,OTOMATİK VİTES ARABA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM,,2007 VE SONRASI,ELEGANCE,PREMİUM VE DREAM,,ÖTE YANDAN LANCER 2008 SONRASI 1.5 VE 1.6 İNVİNİTE MODELERİ,,ÖZELİKLE ARACI ŞEHİR İÇİ KULANACAĞIM İÇİN,,ŞEHİR İÇİ TÜKETİMİN MAKUL OLMASI VE OTOMATİĞİN KRONİK BİR PROBLEM OLMAMASI GEREKİR,,AYRICA DÜŞÜK BİR İTHTİMAL,,SKODA OCTOVİA 1.6 MPİ OTOMATİK 2005,2006 VE 2007 MODEL KULANANLARIN BİLGİSİNE VE YARDIMINA İHTİYACIM VAR,,TEŞEKÜRLER....

• 2008 civic premium otomatik kayseri şehir içi lpg yazın 24-25 kuruş kışın 30 kuruş. Yazın 100km de 10lt lpg ortalama. Kışın biraz daha yüksek oluyor.
  • bozkan38 kullanıcısına yanıt
    PEKİ ŞEHİR DIŞI,,AYRICA ARACINIZDA HIZ SABİTLEME VARMI,,BİRDE BAGAJ ÇOKMU KÜÇÜK?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lotusx34

PEKİ ŞEHİR DIŞI,,AYRICA ARACINIZDA HIZ SABİTLEME VARMI,,BİRDE BAGAJ ÇOKMU KÜÇÜK?
    ARKADAŞLAR,,,AYRICA,,ÖRNEĞİN,,CİVİC ELEGANCE IN MI BAGAJI DAHABÜYÜK YOKDA 1.5 LANCER İNVİNİTENİN Mİ? BİR DE HANGİSİ DAHA ÇOK AİLE ARACI OLMAYA ADAY,,AYRICA KONFOR VE ŞEHİR İÇİ RAHATLIĞI KIYASLIYACAK VARMI
  • lancer 1,5 cok daha az yakar, fd6 civic en musrif benzinlilerin basinda gelmekte malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

lancer 1,5 cok daha az yakar, fd6 civic en musrif benzinlilerin basinda gelmekte malesef.
    Yakıt olarak lancer 1 lt'den fazla daha az yakar ama ben Civic'i alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: JDMSaMSuN

Alıntıları Göster
    ben 1.5 lancer'i yıllar önce son kasası ilk çıktığında kullandım. hatırladığım kadarıyla 10 litrenin üstünde yakıyordu. otomatik vitesi.
    civic çok daha keyifli bir araçtır. ayrıca arka yaşam alanı daha geniştir. 2011 model civic premium var. premium veya elegance almanızı öneririm. zira bu donanımlarda vsa denen elektronik zımbırtı var. hayat kurtaran bir zımbırtı. 15 litre yaksın ama vsa'lı olsun
    şehir içinde sakin kullanımda lpg'de 10 litre yakıyor. otomatik vites. uzun yolda 100-105 km/h arası tek kişi bir rekor denememde lpg'de 7 litre yaktı. arada gazladım ama dayanamadım :P yani şehir içi 25 kuruş şehir dışı 17.5 kuruş yakar. eğer 150-160 km/h hızla giderseniz şehir dışı 25 kuruşa gelir ki bana sorarsan oldukça düşük bir rakam.
    ayrıca sayfama da bir göz atabilirsin
    http://ahmetgti.blogspot.com.tr/

• quote:

Orijinalden alıntı: JDMSaMSuN

Alıntıları Göster
    ben 1.5 lancer'i yıllar önce son kasası ilk çıktığında kullandım. hatırladığım kadarıyla 10 litrenin üstünde yakıyordu. otomatik vitesi.
    civic çok daha keyifli bir araçtır. ayrıca arka yaşam alanı daha geniştir. 2011 model civic premium var. premium veya elegance almanızı öneririm. zira bu donanımlarda vsa denen elektronik zımbırtı var. hayat kurtaran bir zımbırtı. 15 litre yaksın ama vsa'lı olsun
    şehir içinde sakin kullanımda lpg'de 10 litre yakıyor. otomatik vites. uzun yolda 100-105 km/h arası tek kişi bir rekor denememde lpg'de 7 litre yaktı. arada gazladım ama dayanamadım :P yani şehir içi 25 kuruş şehir dışı 17.5 kuruş yakar. eğer 150-160 km/h hızla giderseniz şehir dışı 25 kuruşa gelir ki bana sorarsan oldukça düşük bir rakam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfaruk6

Alıntıları Göster
    2008 otomatik civic dream kullanıyorum. Ankara şehiriçi LPG tüketimi 9,5 litre.

• lotusx34 L kullanıcısına yanıt
    Hız sabitleme var. Şehir dışı kullanımına bağlı. 160-170 gidersen şehir içi gibi yakıyor ama 110-120 gidersen 21-22 kuruş yakıyor. Bu araçta sürüş karakteri yakıtı çok etkiliyor çünki 3500 devirden sonra vtec açılıyor araç çok atik oluyor haliyle yakıtta artıyor. ama 2000-2500 devir aralığında sürersen yakıt gayet makul. Bagajı normal öyle çook geniş değil ama c sınıfı bir sedana göre normal bir bagajı var. Tüp de simit olunca bagaj darlaşmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfaruk6

Lancerin otomatik olanı için bir şey diyemem ama manuel 1.5 ve 1.6 atmosferik mivec motor piyasada en az yakan benzinliler arasında. Şehir içi 7.4 - şehir dışı 4.7 - karma 5.7 olarak tüketim verisi var kataloğunda ki otodergi testlerinde daha düşük değerleri yakalamışlar.

• bir şey merak ediyorum,,gerçekten ankaranın lpg si neden o kadar iyi,,özelikle milangaz,,geçen nisan ayında 80 tllik lpg almıştım ankaradan,,istanbul kurtköye kadar atmıştı,,üstelik bagaj dolu ve 5 kişi vardı araçta,,bu arada araç m.carizma idi
  • bozkan38 kullanıcısına yanıt
    peki dostum,,mp3 ve usb,işini nasıl hallediyorsun,,birde manuel traptonik kulanımında yakıt düşüyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: lotusx34

peki dostum,,mp3 ve usb,işini nasıl hallediyorsun,,birde manuel traptonik kulanımında yakıt düşüyormu
    arkadaşlar....honde civic elegance 69 binde otomatik,,sahibi 29 bine bırakırım diyor ve ayrıca araçta lpg yok ama tramer sorgusunda fiyat yazmayan ağır hasar ibaresi çıkıyor,siz olsaydınız alırmıydınız.....http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-honda-civic-elegance-68000-binde-otomatik-178811422/detay
    sol arka kapı, arka kaput, komple sağ kapılar işlemli duruyor. elemanın yazdığı gibi muadillerine göre 13 bin lira ucuza veriyorlarsa alınabilir.
    bu arabayı yakından görün eminim siz de vazgeçerdiniz. önünü arkasını yere sürtmüş sürücüsü. orjinalliği bozulmuş sağıyla soluyla modifiye diye oynanmış araçlara şahsen hoş bakmıyorum. göçük düzeltmeleri ve ufak rötüş boya masrafı var.
    bu bahar fd7 kasa 2012 model elegance otomatik iki kapı lokal boyalı. orjinal deri döşeme, sanruf, ısıtmalı koltuklu, ön ve arka geri görüşlü kameralı park sensörlü vs vb. aracı 44 bin liraya aldık.
  • evet,,haklısın,,birde siyah hiç sevmediğim renk,,,bana son 32.5 bırakırım demişti,,temiz uygun fiyata civictr bulmak geerçekten zor,,,yoksa bir otomatik edc li fluencemi alsak ne yapsak
    daha mantıklı bir seçim olur. bir arkadaşımda var. ara hızlanmaları çok yavaş ama 90-100 km üzerinde çok rahat ve konforlu olduğunu söylüyor. ne olduğunu anlamadan 130-140 lara tırmanıyormuş.
  • 2006 otomatik 6 ileri octovia elegance mpi motorluda iyi bir tercih olurmuydu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.