Şimdi Ara

OUTLOOK EXPRESS 6.0 ACİLL SORUN !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Durumu kısaca özetliyorum , ben 2gün evel format attım ve easyrecovery die bi programla formattan attıktan sonra silinen tüm dosyalarımı geri alabildim.

Benim için en önemlisi outlook dosyalarıydı.
    Format sırasında kaybolan tüm outlook dosyalarını şuaradan kopyaladım
    C:\Documents and Settings\USER\Local Settings\Application Data\Identities\{D7AE0EC7-B7CD-47EB-B6EE-014E9D0383B2}\Microsoft\Outlook Express

ve hariciye kaydettim.

Şimdi aynı yere kopyalıyorum ve outlook görmüyor bu dosyaları.Hatta bazen gelen kutusu(1).dbx şeklinde yeni dosya yapıyor.

Outlook'un içerisinden Dosya>al>iletiler gibi yollar sunmayın hepsini denedim almıyor.
    Ama benim kurtardıgım dbx ve dbt dosyaları 200MB , 150MB gibi büyük ve ben içlerinin boş olmadığına inanıyorum.

Şimdiye kadar ; dbxtract ,EasyMailRecovery-1.6 ,Ontrack_Easy_Recovery,outlookex recovery şeklinde fakat hala sonuç alamadım...

Acil yardım bekliyorum

• Merhaba,

Formattan önce verileriniz yedekleseydiniz keşke.. Dosya kurtarma ile kurtarmiş oldugunuz veriler hasarli olabilir yani bir kısmı bozuk kurtarilmiş olabilir. E-Postalarinizi Outlook Express Import bölümünden ekleme yapabiliryorsaniz onu bir deneyiniz. Direk klasörüne atip ordan çözümleyecegini pek zannetmiyorum..

http://office.microsoft.com/tr-tr/help/FX100485361055.aspx?pid=CL100605171055

Adresinden Microsoft Outlook yardimi alabilrisiniz ayrınıtılı bir şekilde...

• denedim onu önceden ımport export şeçenekleri ile alamıyorum.

Kopyala yapıştır yapıncada almıyor ama elimde 200MB lık gelen kutusu giden kutusu vs. var. Bunlar bozuk olsa bile %100 kusursuz şekilde tamir etmenin bir yolu olmalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.