Şimdi Ara

Oynayacak oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bana 4-5 kişi oynayacak online bir oyun tavsiye edebilirmisiniz? Oynayacağım arkadaşlarımın hepsi farklı yerlerdeler. Metin2, Knight Online, Silkroad, CS gibi apaçilerin oynadığı oyunları yazacaksanız cevap butonuna basmadan çıkın başlıktan

• quote:

Orijinalden alıntı: Asabi Guş

Bana 4-5 kişi oynayacak online bir oyun tavsiye edebilirmisiniz? Oynayacağım arkadaşlarımın hepsi farklı yerlerdeler. Metin2, Knight Online, Silkroad, CS gibi apaçilerin oynadığı oyunları yazacaksanız cevap butonuna basmadan çıkın başlıktan

bunların yanında cabalda var bunlarmı apaçi oyunları tabi senin gibi hileciler diğer hilecileri çekemez iftira atarlar emeğinle oynarsan böyle demessin bir bildğiniz cs o kadadr boktan oyunmu olur yok eskiymiş yok efsaneymiş en bastinden cod2 mp 2000 katlar üstüne karesini alır senini gibi oyun cahilleride böyle yorum yapar

• Xfire'dan cod4 - cod2 filan oynayabilirsiniz veya hamachiden.

Ayrıca left 4 dead oynayabilirsiniz hamachiden.
  • WoW RP server. 4 kişi ile çok güzel rp yapılabilir
  • 5.5 gün sonra çıkıcak bi oyun var;

http://www.youtube.com/watch?v=huLl5Xzu2Aw
    rpg oyunu aslen singleplayer fakat hamachiden vs. online oynanabilicek forumda rpg bölümünde ilk sayfada konusu var oraya eklediğim bilgilere bir göz at onun dışında titan quest diye bi oyun var onu oynuyorum şuan oda rpg fakat hamachiden, gameranger dan vs. korsan 4-5 kişi oynuyabilirsin bunlar aslen tek kişilik oyunlar fakat çok oyunculuda oynanıyor sadece 5 kişi olucağınızdan zaten ne server doluluğu olucak nede rahatsızlık

• quote:

Orijinalden alıntı: MadMan272

quote:

Bana 4-5 kişi oynayacak online bir oyun tavsiye edebilirmisiniz? Oynayacağım arkadaşlarımın hepsi farklı yerlerdeler. Metin2, Knight Online, Silkroad, CS gibi apaçilerin oynadığı oyunları yazacaksanız cevap butonuna basmadan çıkın başlıktan

bunların yanında cabalda var bunlarmı apaçi oyunları tabi senin gibi hileciler diğer hilecileri çekemez iftira atarlar emeğinle oynarsan böyle demessin bir bildğiniz cs o kadadr boktan oyunmu olur yok eskiymiş yok efsaneymiş en bastinden cod2 mp 2000 katlar üstüne karesini alır senini gibi oyun cahilleride böyle yorum yapar

Knight Online, Silkroad, Metin2 gibi oyunları asla oynamadım. Oynamam da.

@Egomanyak: Güzele benziyor oyun. Bir denerim. Sağol

• Last Chaos
  • oyun : UT 2004
    mod : onslaught
    harita : torlan
  • battle for middle earth 1
    stronghold crusader
  • imza
  • CS yı tek gecerım
  • cs de oynarım,private ko da oynarım,cabal online oynadım ama apaçi değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BliZZaRd_

imza

ha?
  • cs oyunumuymuş vay be bunu da duyduk ya..
  • quote:

Hiç oynamadıysan nasıl apaçi oyunu olduğunu anlatırmısın. başkalarından duyduğun sözleri gelip de buraya yazma yok knight kötü grafikleri hile yapıyolar yok cs hileciler var metin2 bebe oyunu ilk once oyna beğenmezsen oyle yorum yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcann -- 21 Ekim 2009; 21:11:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcann

quote:

Hiç oynamadıysan nasıl apaçi oyunu olduğunu anlatırmısın. başkalarından duyduğun sözleri gelip de buraya yazma yok knight grafikleri hile yapıyolar kötü yok cs hileciler var metin2 bebe oyunu ilk once oyna beğenmezsen oyle yorum yap

Bir oyunu beğenmem veya beğenmemem için illa oynamam mı gerekir? Hayır. İnternet kafelerde ve arkadaşlarım oynarken bolca görüyorum o oyunları. Ve hiç de güzel değiller.

• Rappelz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.