Şimdi Ara

Oyun Yeni başlıyorum kafamda deli sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun oyunu alıyorum daha önce wow vs türevleri oynadım 1-2 sorum var ;

1- Oyunda wvw dışında serverın pek önemi yok diyorlar ben gandara'da oynuyorum arkadaşlar underworld'e başlıyalım diyor gandara daha kalabalık olduğu için başlamıştım underworl'de başlasam eksiklik yaşarmıyım ? solo durumlarda dahil ?
    2- Oyuna baskın olan class varmıdır ?
    3- Herhangi bir class için pvp'si iyi pve'si kötü durumu varmıdır ?

Yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşşekürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Badkid

Bugun oyunu alıyorum daha önce wow vs türevleri oynadım 1-2 sorum var ;

1- Oyunda wvw dışında serverın pek önemi yok diyorlar ben gandara'da oynuyorum arkadaşlar underworld'e başlıyalım diyor gandara daha kalabalık olduğu için başlamıştım underworl'de başlasam eksiklik yaşarmıyım ? solo durumlarda dahil ?
    2- Oyuna baskın olan class varmıdır ?
    3- Herhangi bir class için pvp'si iyi pve'si kötü durumu varmıdır ?

Yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşşekürler

wvw dışında serverın önemi yok evet. eksik başlamazsın. bilakis arkadaşların nerdeyse orda başlasan daha, wvw'ye girerseniz bir birinize karşı oynayamazsınız.

oyunda baskın class yok hepsi bir birine karşı counter'lı classlar. fakat benim gözlemime göre oyundaki en iyi class engineer, buna karşın oynaması oldukça zor oldukça yetenek ve tecrübe istiyor. benim tavsiyem ilk başlangıçta warrior ile oyuna başlamanız. öğrenmesi en kolay sınıftır. aklınızı çok karıştırmaz. oyuna alışırsınız. sonra illaki başka karakter açarsınız zaten.

pvp'de söylediğim gibi oyun genel anlamda yetenek ve tecrübeye bakıyor. çok güçlü bir sınıf yok herkes herkesi kesebilir yalnız üstte de söylediğim gibi engineer bana her zaman çok op gelmiştir pvp'lerde bunun yanında oynaması oldukça zor bir karakter.

• teşşekür ediyorum saolun
  • beyler bir sorum olacak gitti gidiyordan Heart of Thorns alıp başlamayı düşünüyorum semestr tatilinde pvp sevmiyorum çok fazla hangi serverda başlamam iyi olur şuan hiç birşey bilmiyom sistemi ile alakalı ama başlamadan öğrenmek istiyorum oyunu indirince beklemesi daha zor olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terius -- 5 Aralık 2015; 16:55:53 >
  • O zaman konu kirliliği olmaması için bende bu konu altında sorumu sorayım. Benim bir arkadaşım bana hesabını verdi. İçerisinden lvl80 guardian var. Benim araştırmalarım sounucu warior karakter kasıyorum. yun içinde en fazla para kazandıran proffension hangisidir? Yıllarca wow oynadım. Orada çanta ve alchemy supplies satarak çok güzel para kazanırdım ama burda GW2 de alchemy yok sanırsam.
  • cilekci kullanıcısına yanıt
    En son oynadığımda meslekler pek para kazandırmıyordu.Para kazanmanın farklı yolları var.Dungeon veya harita eventları gibi şeyler.World bossları kesebilirsin.
  • Hocam o zaman son bir soru. Guild wars 2 bana kullanıcısı açısından daha az kullanıcıya sahipmiş gibi geldi WOW'a göre. Elimde kendimin iki yıl önce bıraktığı WoW hesabı var. İçinde Lvl 80 Hunter ve Paladin var. WoW'a dewam mı edeyim yoksa Guild Wars 2 de mi kalıyım. Benim esas hedefim şuan çalışmadığım için ve çalışamayacağım için bir süre evde 7/24 boştayim. Bu vaktimi oyun içi gold kasarak daha sonra bu goldları satarak para kazanmak. 1 günümü sadece bu gold ları nereye nasıl satılacağını öğrenmek için harcadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cilekci kullanıcısına yanıt
    Tam bilgim yok kullanıcısı sayısı hakkında ama servera göre değişir.Gw 2 free olduktan sonra oynayan sayısı arttı.Bence hangisi daha çok kazandırır onu araştır.Benim de boş zamanım var ama bu işler kolay değildir heralde.Hiç bilgim yok gold alış satışta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.