Şimdi Ara

Oyunlarda donma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaşlar bnm pcm eski şubat 23 de yenilicem ama yenileyene kadar bu sorunu cozmem lazm artık cıldırcam bizde wifi var diger masaustu pcyede net baglıyoruz ve biraz oyunda kasma oluyor ve donuyo diger pc nin net kablosunu ve wifiyi kapatıyorum ve oyun az kasıyor ve gene donuyor benim artık bu sorunu cozmem lazm.

oynadıgım oyunlarda counter strike ve leauge of legends gibi her saniyenin önemli oldugu ve herşeyin bi anda geliştiği oyunlar oyun bir donuyor 5 saniye falan bi bakıyorum adamlar gelmiş oldurmus beni gidiyor yardım edin lütfen

• internet hiziniz dusukse ve ayni interneti 2 kisi kullaniyorsa bu sorun gözükür bizdede oluyordu bazi oyunlarda işe bile yariyor lagli oldugun icin seni vuramiyorlar ama hile yapiyon diye sayfadan atiyorlardi internet hizi ile olabilir ama garanti degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyator1000 -- 19 Ocak 2014; 21:05:10 >
  • diğer pc de donma olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: katyayer

diğer pc de donma olmuyor

Pc özellikleri oyun için yeterli mi peki? Donma olanı soruyorum.Birinde olup, diğerinde olmuyorsa sorun pcdedir.Gerçi bu dediğin oyunlar 512mb ekran kartıyla rahat oynanabiliyor.Birde kasan pc laptop ise ısınmadan dolayı olabilir
  • ping ve fps değerlerini yazabilir misin?
  • Sıcaklık değerleriniz yüksek olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.