Şimdi Ara

OYUNU BIRAKAMAM DİOSANIZ!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ewt bende oyunu bırakamam diorum ama bu patchden sonra kafayı yicek durumdayımbu oyunu oynamak için ancak premium almak gerekir ben de herkes gibi almak istemiorum ama
    mecbur inş. gereksiz bulmamışsınızdır sıkıntımı hep beraber paylasılım istedim inş ii etmişimdir

• bütün presizlerin sıknıtısı bu topic açmaya deymmez bu yüüüüzdddeen

yoq bea şaka

• tam ne bu dicektim en altta gördüm
  • YA SANIRSAM 2 Cİ SERVERLARI PRESİZLERE VERMİŞLER AMA ORANINDA BAKIMINI YAPMIOLAR EN KÖTÜ 3 TIKDA GİRİOM AMA 10 DK BİLEMEDİN 15 DK SONRA DC ADAMLAR BİZE 2 Cİ SERVERI BIRAKMIŞLAR AMA BAKMIOLAR SERVER AYNI ŞU HESAP SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYARI
  • Ewet Doğru 2.serverlara giriliyo sadece mesela ben X 2 ye girdim biraz once 2 dk durmadım dc yedim yeter yaw LaG desen en üst seviyede oyun oynanmıyo Gariban gibi kaldık ortada keske en baştan oynamasaydım diorum şimdi!!!.........
  • BU ADAMLARA 1 KURUŞ BİLE KAZANDIRMAMAK LAZIM.KİMSE PREMİUM ALMASIN.
  • K2 artıç açlıktan işi batırdı. A3 e sabahtan beri giriyoruz 4. dc yiyişimiz. Adamlar nede olsa premiumların a 3 e ihtiyacı yok deyip sallamıyorlar bile.

• uff yettı yaw su pre gırmıo gırıncede 10dkda dc werıo iiki ewde oynuyom sabahın korunde kalkıp 12 1 e kadar hewessımı alıom:))))
  • YA Bİ TÜRK BİR SERVER YAPSA USKO DAN EKSİĞİ OLMAYAN VE İÇİNDEKİ HERŞEY TÜRKÇE OLAN.VE KAPASİTESİDE USKO DAN AŞAĞI OLMAYAN TÜRK SERVERI OLSA HERKEZ ORDA OYNASA PREİUM FİLAN OLMASA.TÜRKLERDEN BAŞKALARI GİREMESE NE GÜZEL OLUR.
  • pre almak sorun deil ki ama sen pre alınca nereye gireceksin 1. server a ordada acayip lag war
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.