Şimdi Ara

Oyunu Yeniden Yükledikten Sonra Kasıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben Notebookumda PES 2011 oyununu kista kasmadan,gayet akici bir sekilde oynuyordum fakat sonra oyunu sildim.Gecen gun yeniden oyunu kurdum,ama bu sefer oyun acayip kasiyor.Ekran kartini guncelledim ama sorun devam ediyor.Sorun nerde arkadaslar ... Bana cok sacma geldi .. Yardimlarinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neska -- 23 Ağustos 2011; 21:10:53 >

• Bir çok sebebi olabilir. Oyunu tekrar kurmakla alakası yoktur. Başka oyunlarda durum nedir?

Ayrıca sistem bileşenlerini yaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forks

belki dosyalar tam olarak silinmemiştir. ccleaner i tavsiy ederim. daha bugün denedim 2 gb ye yakın temizlik yaptı.

Yok hocam dosyalari tamamen sildigime eminim

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Bir çok sebebi olabilir. Oyunu tekrar kurmakla alakası yoktur. Başka oyunlarda durum nedir?

Ayrıca sistem bileşenlerini yaz..

Sistem soyle hocam

Intel Core2 Duo

CPU 2.20 Ghz

Ram 2 GB

Ekran Karti - Nvidia 9300 GS

Bu arada Sytem Requirements Labde taratttim,oyunu full ayarlarda oynayabilmem mumkun,ama lowda bile asiri kasiyor

• Hdd ağzına kadar dolu mu ? veyahut uzun süredir hdd'yi doldur boşalt şeklinde kullanıyorsan ondan da olabilir. Format at çok klişe bir şey olacak ama sen öncelikle oyunun kurulu olduğu bölüme defrag yap istersen.
  • Aksine HDD bombos ... Yeni format attim daha ... Defrag yapmak ne hocam ?
  • yeni format attıysan bir virüs tarama yap, defrag yap, iobit serisine bak derim.
  • %99 sıcaklık sorunu ...kışın kasmıyor ...yazın kasıyor ...anla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

%99 sıcaklık sorunu ...kışın kasmıyor ...yazın kasıyor ...anla..

Haklisin valla ya bu acidan bakmamistim ... Ola bilir gayet ... Peki bunu nasil cozerim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neska

quote:

Haklisin valla ya bu acidan bakmamistim ... Ola bilir gayet ... Peki bunu nasil cozerim ?

Eğer Notebook soğutucun yoksa bi tane alarak sorunu çözebilirsn .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

dostum aynısı benimde basima geldi 8 aydır sorunsuz full ayarlarda oynarken low da bile kasıyo ben hw monitör ve speedfan programlaryla baktim ekran kartı oyun açıkken 85 den assaya ınmıyo ve pc yı garantıye göneerdım bu programları aç oyuna gir oyna bıraz windows tusuyla cık ısılara bak bakalım
  • quote:

quote:

quote:

Eğer Notebook soğutucun yoksa bi tane alarak sorunu çözebilirsn .

Oneriniz icin tesekkurler ...

quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

quote:

quote:

dostum aynısı benimde basima geldi 8 aydır sorunsuz full ayarlarda oynarken low da bile kasıyo ben hw monitör ve speedfan programlaryla baktim ekran kartı oyun açıkken 85 den assaya ınmıyo ve pc yı garantıye göneerdım bu programları aç oyuna gir oyna bıraz windows tusuyla cık ısılara bak bakalım

Tesekkurler hicam,deneyip yazicam buraya sonuclari

• Eğer kullandığın bilgisayar Laptopsa kıştan bu yana fan tozlanmış olabilir elektrik süpürgesi ile bir tur garantisi dolduysa açabilirsen aç güzelce temizle fan ağızlarını kapatmamaya özen göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: JazZ_07

Eğer kullandığın bilgisayar Laptopsa kıştan bu yana fan tozlanmış olabilir elektrik süpürgesi ile bir tur garantisi dolduysa açabilirsen aç güzelce temizle fan ağızlarını kapatmamaya özen göster

süpürge isi sakat hocam hem fanı ters cevırip bozma ihtimali var hemde ızgaraya daha çok toz sıkıstırır bu durumda en iyısi garantiye göndermek varsa eger yoksa açıp temızlemek hemde macum surmek forumda ss lı anlatim mevcut açmak için
  • Tesekkurler arkadaslar butun onerileri dikkate alacagim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.