Şimdi Ara

ÖZDEBİR TR GENELİ SIRALAMASI GERÇEKTE KAÇ K ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim EA puan türünde 70k da 1400 küsür sıralamam var
    Acaba gerçek sınavda kaç k ya tekabül eder yorumu olan???

• 40-50k
  • 40-50 falan değil kardeşim bu boş beyinleri hiç dinleme bile, 20 k diyorum ben çok net
  • 80k
  • Beyler bi dakka hedefinizi soran olmadı la başka konuya hadi terlimi yiceniz eee
  • Oşt oştt beaa
  • Böyle bir soru saçma olur boun Bilgisayar isteyen adam 1k oldu gerçekte 20k mı olacak
  • beynini dağlara taşlara vurduğum soru normal mi cevap normal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehinel lunitari

beynini dağlara taşlara vurduğum soru normal mi cevap normal olsun
    kardeşim dikkat ettiysen sizce nolur yorumu olan yazdım bi deneme sınavından aldığım sıralamayla gerçeği muhakeme edemeyeceğimin ben de farkındayım allahım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: culcaster1121

80k
    yok artık adhsdfhdsf
  • mutsuzbiri M kullanıcısına yanıt
    Edebiyat çözmeden 1.5 k verdi bana mfden gerçekte edebiystsiz 20k zor gelir hiç ellemedim tr geneli sınavlara TM katılımı baya az gibi duruyor
  • AdıTYTolsun A kullanıcısına yanıt
    Boun bilgisayar adam 1k olduysa boun bilgisayar istememesi gerektiğinin farkına varmalıdır varmıştır
  • Candarr77 kullanıcısına yanıt
    seviyorum seni dobra adamsın
  • elione kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam
    Kaç olucak bu adam? Hedefine biraz uzak 440 küsür puan yapmış ama 10k da olmaz sizin hedef ne
    hocam ne diosun ya sen istememesi gerktiğinin farkına varmış falan Türkiye'deki çok iyi öğrencilerin çoğu (%70-80 )bu Türkiye geneli sınavlara giriyor adam 100 k oluo herhalde sana göre hatta o bile zor belki !
    Linç geliyor bekle sen bunu sert bir şekilde söylemişsin ama kısmen katılıyorum
    Başkan baya haklısın ama şöyle bi sorun var bi arkadaşında söylediği gibi çok iyi öğrencilerin %80 i zaten giriyor bu sınavlara onu düşünerek özdebirde 1.5 k daki adam 20k dan da iyi gelebilir emin ol ne kadar fazla atabilirki türkiyede bu sıralamadaki adamı daha arkaya atacak 30k kişi yoktur bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candarr77

Boun bilgisayar adam 1k olduysa boun bilgisayar istememesi gerektiğinin farkına varmalıdır varmıştır
    Katılıyorum. 1k ile alıyor bölüm. 1k isteyen birisinin ilk 150 falan olması lazım bence. 80k kişi nerede 2.5 milyon nerede.

Ve niye herkes iyilerin %80i giriyor diyor, töder bile 250k kişi girerken çoğu iyi öğrencinin girmediğini düşünüyorum ben.
  • Gerçek bir dh’lı ilk 100’e girmeli 10k olabilmek için.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.