Şimdi Ara

ÖZYEĞİN Mİ ODTÜ MÜ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
6.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

ÖZYEĞİN Mİ ODTÜ MÜ

(En Son Oy Tarihi: 29.8.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: hazirandaölmekzor

Hocam peki Boğaziçi ODTÜ koç bilgi bilkent hangi ünv. De psikoloji okumak daha iyi benim siralamam 2 bin kusur Boğaziçi hariçddiğerleri kesin gemiyi teknikte sözel okunmazmi gerçekten :(

Istanbul istersen koç. Ankara dersen bilkent. Ama ben olsam koç tek tercih yazardım. Müthiş okul gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimar*ugur kullanıcısına yanıt
    Müthiş okulda ozel sonuçta fazla yabancılik çekmekte var

• quote:

Müthiş okulda ozel sonuçta fazla yabancılik çekmekte var

Karakter yapını bilmiyorum ama pek yabancılık çekeceğini sanmam. Koç ta ücretli kontenjanı bile ilk 70-75 bin den alıyor. Parayı bastırıp gelen adam bile sınava hazırlanmış oluyor.aonuç olarak hem okul çok iyi hemde öğrenciler vakıflar arasındaki en dolu adamlar eğer illa devlet yazıcam demezsen en iyi vakıf o.

Haklisin ama kafami cok yoruyo ozel olmasi Peki sence devlette hangisi en iyi

• quote:

Haklisin ama kafami cok yoruyo ozel olmasi Peki sence devlette hangisi en iyi

Devlette tek alternatif odtü galiba ama psikoloji de Odtü nün adını duymadım. Bu belki de benim psikolojiye olan ilgisizliğimden de olabilir. Belki de okuldan.

peki psikoloji adıyla duydugun okul onunla özlesen okul var mı ozel olur devlet olur
  • Lse ile ilgili hoşuna gitmeyen şeyler nedir ?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustte kalsin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

/>

• kardeşim üzülerek söylüyorum ama boğaziçi

şaka maka ankarada işletme ekonomi falan okunur mu ya ? git istanbulda oku itü ekonomi zaten sırasını 10kya falan cekıcektır emın ol,staj imkanı falan çok kolay olur istanbulda, bu işler zaten okula değil tecrübeye,staja,dil bilmeye falan bakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

Lse ile ilgili hoşuna gitmeyen şeyler nedir ?

Lse hakkın ben londra ya gidiceğimizi sanmıştım. Ama gene burdayız Lse nin tek etkisi konsolosluk ta girilen sınav açıkçası ben ordaki eğitim hayatından Hocalardan imkanlardan faydalanıcaz sanmıştım. Ama öyle değilmiş eğitim gene Bilgide ki hocalar ile verilecek. ayrıca verilen Diploma Lse İnternational diploması. Dünya da kendi eğitiminden geçen, kendi hocalarından ders alan öğrencilerine verdikleri ile aynı değil kesinlikle. Durum bu olunca Lse nin fazla esprisi kalmıyor daha iyi akademik Kadro ve daha iyi imkanlar varken neden bilgiyi tercih edeyim ki.

• Kangal alır

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: GangsterParty

kardeşim üzülerek söylüyorum ama boğaziçi

şaka maka ankarada işletme ekonomi falan okunur mu ya ? git istanbulda oku itü ekonomi zaten sırasını 10kya falan cekıcektır emın ol,staj imkanı falan çok kolay olur istanbulda, bu işler zaten okula değil tecrübeye,staja,dil bilmeye falan bakıyor

3 prof ve sallantıda ingilizce? Ben almayayım saol

• quote:

Orijinalden alıntı: mimar*ugur

quote:

Lse hakkın ben londra ya gidiceğimizi sanmıştım. Ama gene burdayız Lse nin tek etkisi konsolosluk ta girilen sınav açıkçası ben ordaki eğitim hayatından Hocalardan imkanlardan faydalanıcaz sanmıştım. Ama öyle değilmiş eğitim gene Bilgide ki hocalar ile verilecek. ayrıca verilen Diploma Lse İnternational diploması. Dünya da kendi eğitiminden geçen, kendi hocalarından ders alan öğrencilerine verdikleri ile aynı değil kesinlikle. Durum bu olunca Lse nin fazla esprisi kalmıyor daha iyi akademik Kadro ve daha iyi imkanlar varken neden bilgiyi tercih edeyim ki.

Daha iyi imkanlar ve daha iyi akademik kadro nerede ?

Birde neden Bahçeşehir ciddiye alınıp düşünülmüyor ?
    Coop falan gayet aktif üniversite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cumadangeldim -- 9 Temmuz 2014; 3:18:27 >

kardeş madem iyi biliyon neden soruyosun ki bize? ben görüşlerimi aktardım sana, sanki 10 tane prof olunca hepiniz ceo olcanız

bu tip alanlar biraz da kendini geliştirmene bakar, istanbul da en iyi imkanı sunan şehirdir buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangsterParty

kardeş madem iyi biliyon neden soruyosun ki bize? ben görüşlerimi aktardım sana, sanki 10 tane prof olunca hepiniz ceo olcanız

bu tip alanlar biraz da kendini geliştirmene bakar, istanbul da en iyi imkanı sunan şehirdir buna

Iyi biliyorum demedim. Burayı tercih yapan diğer arkadaşlar da okuyor. Yazmayı düşündükleri okulların eksiklerini görsünler diye tartışıyoruz burda.

Ayrıca şehir farkı yadsınamaz ama yek etken de o değil iyi bir ingilizcen olmazsa şehir sana hiç birşey katmaz. Sektörle iç içe çok iyi hocalar olmazsa şehir gene sana bir şey katmaz.
    10 tane prof olunca hepimiz ceo olmucaz ama 3 tane prof olan yerden daha yüksek şansımız olacağı kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimar*ugur -- 9 Temmuz 2014; 3:38:32 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mimar*ugur

quote:

Daha iyi imkanlar ve daha iyi akademik kadro nerede ?

Birde neden Bahçeşehir ciddiye alınıp düşünülmüyor ?
    Coop falan gayet aktif üniversite

Bence Kılavuzun ilk 10 sırası bilgiden daha iyi imkanlara ve akademik kadroya sahip (boun dan Özyeğine kadar olan okullar). Bau ile ilgili orda okuyan bir kaç arkadaş ile konuştum. Bana ticarethane mantığı universite mantığına baskın dediler. Ayrıca kampüs küçüklüğü de biraz soğuttu açıkçası

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.