Şimdi Ara

P800 ve performans

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • P800 ü 1 aydır kullanıyorum. Ancak yıllardır windows tabanlı işletim sistemleri kullandığım için bir şeyin eksikliğini hissetim.
    Bunlardan ilki programları kapatamamak ve dolayısıyla cihazın performansını düşürmek.
    Ayrıca yüklenen yazılımları tam olarak kaldıramamak. yani kalıntılarını bırakmak.
    Bazı yazılımlar makinayı öldürüyor ve telefon işlevinde de zorlanıyor. Örneğin ses çalma fonksiyonunu aranma sırasında yerine getiremiyor.
    Tecrübeli kullanıcılar bu konuda tavsiye verebilirler mi?

• forumda programları kapatmaya yarayan bir uygulama olduğunu okumuştum bir araştır
  • p900un bilgisayarin usb sine baglanan bi aparati var onu baglayip internetten programlarin en yeni surumlerini yukleyebilirsin (tabii 800 de bu varmi bilmiyorum) yanliz bunu yaptiginda telefonuna format atiyo yani ilk once telefon numaralarini kaydedersen sorunun kalmaz.. istersen bilgisayara da yedekliyebiliyosun ama o zaman telefonundaki sorunlarida mi yedekler bilemem ondan dolayi sen daha clean olanini yap bence.. yani programlarini yenoilerken zaten kendi format atiyo.. ve daha sonra kendin elle tekrar kaydedersen numaralarini ilk aldigindan cok daha iyi olur telefonun
  • P800, P900 Nokia s60 serisi ve genel olarak Symbian işletim sistemi destekleyen telefonlarda bi hantallık ve yüklenen programların Windows Tabanlı olanlara göre çok düşük görsellikte olmaları bir gerçek.

Windows tabanlı telefonların yüksek performansları ürünlerin donanimlarının direk microsoft tarafından belirlenmesi ve cihazların işletim sistemine tam uyumlu geliştirilmelerinden kaynaklanmaktadır. Bu gün bir Mpx200 176x220 290 KB/sn DivX filmleri hiç takılmadan ve kare atlamadan oynatabilirken Nokia Serisi s60 larda bu 150 kb/sn 176 176 da bile mümkün olmamaktadır. Vs Vs
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.