Şimdi Ara

p910i mi s700i'mi?(karar anı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun araştırmalardan sonra (yaklaşık 2 ay) bu iki telden birini almaya karar verdim.Şimdi ikiside farklı telefon sen hangi özellikleri istiyorsun ona göre karar ver demeden güzel bir karşılaştırma yapalım.İkiside süper çünkü.Biraz yardımcı olun hangisi alınmalı?Siz benim yerimde olsanız hangisini alırdınız?Bide şöyle bir olay var s700i alırsam ondan sonra satıp üstüne para verip w800'e çıkmayı düşünüyorum.Ama p910i alırsam değiştirmiycem tabi.Yardım lütfen.

• Bende S700i var. Oldukça memnunum. Fotoğraf ve ekran kalitesi olarak Türkiye'deki en iyi telefon. Radyosu ve MP3 dinlerken ki ses kalitesi oldukça iyi. Bazı yerlerde menüsü ağır çalışıyor diye yazmışlardı. Ama en son çıkan Nokia telefonlarını deneme imkanı buldum ve kesinlikle onlardan hızlı. Tek eksisi piyasada S700i'ye göre pek yazılım olmaması ve en fazla 128MB'lık hafıza takılması. Ama sanırım telefonun ayrıca 32MB'lık kendi hafızası da var. Bence P910i çok meşgul bir işadamı değilsen gereksiz. Hem çok büyük hem de pahalı. Doğru düzgün resim de çekmiyor. Onun yerine son çıkan PDA'lerden birini almayı yeğlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galactus

Bende S700i var. Oldukça memnunum. Fotoğraf ve ekran kalitesi olarak Türkiye'deki en iyi telefon. Radyosu ve MP3 dinlerken ki ses kalitesi oldukça iyi. Bazı yerlerde menüsü ağır çalışıyor diye yazmışlardı. Ama en son çıkan Nokia telefonlarını deneme imkanı buldum ve kesinlikle onlardan hızlı. Tek eksisi piyasada S700i'ye göre pek yazılım olmaması ve en fazla 128MB'lık hafıza takılması. Ama sanırım telefonun ayrıca 32MB'lık kendi hafızası da var. Bence P910i çok meşgul bir işadamı değilsen gereksiz. Hem çok büyük hem de pahalı. Doğru düzgün resim de çekmiyor. Onun yerine son çıkan PDA'lerden birini almayı yeğlerim.
    Bence banko P910i... Hiç düşünme...

(no smoke)

• quote:

Orijinalden alıntı: ErTech

Bence banko P910i... Hiç düşünme...

(no smoke)

Alıntıları Göster
    bizim dememizle olcak iş değil bu resim kalitesi ve kullanım kolaylığı olarak s700i bilgisayar gibi kullanım olarak da p910i.

• quote:

Orijinalden alıntı: Desperatto

bizim dememizle olcak iş değil bu resim kalitesi ve kullanım kolaylığı olarak s700i bilgisayar gibi kullanım olarak da p910i.

Alıntıları Göster
    bu arada kullanım kolaylığı denince sadece menu anlaşılmasın boyut açısındanda s700 i biraz daha kullanışlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Desperatto

bu arada kullanım kolaylığı denince sadece menu anlaşılmasın boyut açısındanda s700 i biraz daha kullanışlı.

Alıntıları Göster
    Telefonların cektigi resimden hayır bekleme bence
    P910 al
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Telefonların cektigi resimden hayır bekleme bence
    P910 al

Alıntıları Göster
    tabiki p910i.http://www.acemilerboard.com adresinde forum bölmünde de p800 programları,oyunları ve p900 temaları mevcut.muhtemelen p910i ye de olur bunlar.bilgin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu08

tabiki p910i.http://www.acemilerboard.com adresinde forum bölmünde de p800 programları,oyunları ve p900 temaları mevcut.muhtemelen p910i ye de olur bunlar.bilgin olsun

Alıntıları Göster
    P910 al.Bırak S700 ü falan. P910 baba tel baba

• quote:

Orijinalden alıntı: ykntr

P910 al.Bırak S700 ü falan. P910 baba tel baba

Alıntıları Göster
    BEN BİRAZ KONUNUN DISINA CIKICAM AMA...

BEN NOKIA 7710'u KULLANDIKTAN SONRA, DİĞER TELEFONLAR OYUNCAK GİBİ GELMEYE BASLADI. TETRIS GİBİ FALAN GELİYOR. Pxxx SERİSİNİ BİLE HAYLİ HAYLİ EZİYOR KANIMCA...

SADECE MP3 KALITESİ P910i KADAR İYİ DEGİL 7710'un. O DA KULAKLIKTA DİNLERSENİZ YANİ. DISARİYA VERDİGİ ZAMAN SES GENE FAZLA FARK YOK...

BENCE DEGİSİK BİR SECENEK OLAN 7710'unada BİR DUSUN DERİM...

• quote:

Orijinalden alıntı: 10.Lincoln

BEN BİRAZ KONUNUN DISINA CIKICAM AMA...

BEN NOKIA 7710'u KULLANDIKTAN SONRA, DİĞER TELEFONLAR OYUNCAK GİBİ GELMEYE BASLADI. TETRIS GİBİ FALAN GELİYOR. Pxxx SERİSİNİ BİLE HAYLİ HAYLİ EZİYOR KANIMCA...

SADECE MP3 KALITESİ P910i KADAR İYİ DEGİL 7710'un. O DA KULAKLIKTA DİNLERSENİZ YANİ. DISARİYA VERDİGİ ZAMAN SES GENE FAZLA FARK YOK...

BENCE DEGİSİK BİR SECENEK OLAN 7710'unada BİR DUSUN DERİM...

Alıntıları Göster
    hayır hayır sen p910i yi al.. bence 7710 da tuş takımı yok.. ama p910i nin kapağının arkasında q klavye var.. aklında bulunsun.. ama eğer kibar olsun dersen s700 al.. şunuda söyliyim kamerası daha iyi deyip asla s700 ü tercih etme.. çünkü arkadaşın da söylediği gibi cep telefonlarının kameralarından hayır gelmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: Galactus

Bende S700i var. Oldukça memnunum. Fotoğraf ve ekran kalitesi olarak Türkiye'deki en iyi telefon. Radyosu ve MP3 dinlerken ki ses kalitesi oldukça iyi. Bazı yerlerde menüsü ağır çalışıyor diye yazmışlardı. Ama en son çıkan Nokia telefonlarını deneme imkanı buldum ve kesinlikle onlardan hızlı. Tek eksisi piyasada S700i'ye göre pek yazılım olmaması ve en fazla 128MB'lık hafıza takılması. Ama sanırım telefonun ayrıca 32MB'lık kendi hafızası da var. Bence P910i çok meşgul bir işadamı değilsen gereksiz. Hem çok büyük hem de pahalı. Doğru düzgün resim de çekmiyor. Onun yerine son çıkan PDA'lerden birini almayı yeğlerim.
    quote:

Orjinalden alıntı: Galactus

piyasada 1gblık kartıda war hbrn olsn ..

• quote:

Orijinalden alıntı: dozdoz

quote:

Orjinalden alıntı: Galactus

piyasada 1gblık kartıda war hbrn olsn ..

Alıntıları Göster
    xafer yine konu disi olacak ama sormazsam catlarim 7710 u p910 dan bu kadar ustun yapan nedir hayir ilk basta bunlar ayni sikletteki teller olarak gosterildi simdi (bu sadece 7710 cularda var p910 cularda yok )neden sizler bu kadar ustun gormeye basladiniz telinizi bu arada arkadasim sen p910 al s700 le bir yere kadar gelebilirsin devir super foto makineli tellerin devri gibi gozukse de aslolan program destegi s700 turist telefonu gibi gittigin yerlerin fotosunu cekersin ancak p910 oyle deil halbuki p910 programlari ve ekrani icin alinacak tel s700 ise foto kalitesi icin s700 un foto kalitesi hep ayni kalacak ama p910 surekli gelismeye acik bir yapiya sahip foto olayini da bir sure sonra ayri bir foto makinesiyle halledersin

• quote:

Orijinalden alıntı: DeLiCe_DoLuCa

xafer yine konu disi olacak ama sormazsam catlarim 7710 u p910 dan bu kadar ustun yapan nedir hayir ilk basta bunlar ayni sikletteki teller olarak gosterildi simdi (bu sadece 7710 cularda var p910 cularda yok )neden sizler bu kadar ustun gormeye basladiniz telinizi bu arada arkadasim sen p910 al s700 le bir yere kadar gelebilirsin devir super foto makineli tellerin devri gibi gozukse de aslolan program destegi s700 turist telefonu gibi gittigin yerlerin fotosunu cekersin ancak p910 oyle deil halbuki p910 programlari ve ekrani icin alinacak tel s700 ise foto kalitesi icin s700 un foto kalitesi hep ayni kalacak ama p910 surekli gelismeye acik bir yapiya sahip foto olayini da bir sure sonra ayri bir foto makinesiyle halledersin

Alıntıları Göster
    ikisi arasında p910 derim susarım..

• quote:

Orijinalden alıntı: crawling

ikisi arasında p910 derim susarım..

Alıntıları Göster
    Tavisyeleriniz için sağolun.7710 tavsiyesi için de sağol dostum.Ama banada o oyuncak gibi geliyor yaw yan hem nasıl tutıyım onu.Elde tutarken bileği bükmek felan gerekmiyormu?Ayrıyetten tuş yok sırf kalemle zor olur.Yok ya ben s700 p910 arası devam ediyim.
    p910 tabi çok kral telefon ama parası malum.Bide o alındımı garantili alınmalı onu spot alcağım parayla garantili s700 + hafıza kartı alırım.En düşük ne kadar garantilisi 1.150-1.200 felanmı?Aga pahalı baya ya.Bide bakımı zor diyorlar.Bide önümüz yaz şort t-shirt gezerken nereye koyarım ben onu?Beni bunlar kokutuyor.
    s700i'nin foto özelliğine çok ihtiyacım yok 3mp diji kamera var.Ama telde bulunması iyi olurmu bakımından o herzaman yanında ama diji kamera değil. gerçi p910'un vga kamerada baya iyi iş görür ama...
    Bide Galactus arkadaş bahsetmiş,p910i iş adamlarına yönelik midir genç işi değil midir?Forumda alt yaştan kullanıcıları da varda memnunlar mı acaba?
    İkisini de kullanan arkadaşlardan da bi karşılaştırma rica edicem?Mp3 kaliteleri nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CeLLaT_ -- 14 Mart 2005, 17:51:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _CeLLaT_

Tavisyeleriniz için sağolun.7710 tavsiyesi için de sağol dostum.Ama banada o oyuncak gibi geliyor yaw yan hem nasıl tutıyım onu.Elde tutarken bileği bükmek felan gerekmiyormu?Ayrıyetten tuş yok sırf kalemle zor olur.Yok ya ben s700 p910 arası devam ediyim.
    p910 tabi çok kral telefon ama parası malum.Bide o alındımı garantili alınmalı onu spot alcağım parayla garantili s700 + hafıza kartı alırım.En düşük ne kadar garantilisi 1.150-1.200 felanmı?Aga pahalı baya ya.Bide bakımı zor diyorlar.Bide önümüz yaz şort t-shirt gezerken nereye koyarım ben onu?Beni bunlar kokutuyor.
    s700i'nin foto özelliğine çok ihtiyacım yok 3mp diji kamera var.Ama telde bulunması iyi olurmu bakımından o herzaman yanında ama diji kamera değil. gerçi p910'un vga kamerada baya iyi iş görür ama...
    Bide Galactus arkadaş bahsetmiş,p910i iş adamlarına yönelik midir genç işi değil midir?Forumda alt yaştan kullanıcıları da varda memnunlar mı acaba?
    İkisini de kullanan arkadaşlardan da bi karşılaştırma rica edicem?Mp3 kaliteleri nasıl?

Alıntıları Göster
    kardes s700 gercekten cok guzel bir tel gerek dis gorunus gerek ozellikler camerasi fe
    lan cok iyi bir tel ama diger sordugun tel de p910 bunun vga kamerasi haric ustun ozellikleri var s700 den 2 si arasinda p910 derim ama w800 u dusunuyosan gercekten cok guzel tel muzik olayini bitirmis herifler s700 al sonrada w800 e gec derim

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

kardes s700 gercekten cok guzel bir tel gerek dis gorunus gerek ozellikler camerasi fe
    lan cok iyi bir tel ama diger sordugun tel de p910 bunun vga kamerasi haric ustun ozellikleri var s700 den 2 si arasinda p910 derim ama w800 u dusunuyosan gercekten cok guzel tel muzik olayini bitirmis herifler s700 al sonrada w800 e gec derim

Alıntıları Göster
    p910'un fiyatlarını bilen varmı garantili ve full aksesuar spot fiyatlarını?
  • quote:

Alıntıları Göster
    hocam bencede P910i vede dogubankta yaklasik 2 gun once o kadar cok yere sordukki hatirlamiyrum hangi dukkan ama ustte olmasi gerekiyo full kutulu fransadan gelmis makinaydi 950 ye birakti en son bilgin olsun tavsiyede ederim en baba cihaz bence resim onemli degilse senin icin (kamera).........

saygilar
  • quote:

Alıntıları Göster
    abi neden şimdi s700 alıp sonra satıp zarara geçiyosun ki..
    bekle bence alma bölece zarar da etmemiş olursun direk w800 alırsın.
    p910 bence o kadar da iyi bi telefon değil, tabi iş adamıysan ve işine yarayacaksa başka. ama ben şahsen s700 tercih ederdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: geem

abi neden şimdi s700 alıp sonra satıp zarara geçiyosun ki..
    bekle bence alma bölece zarar da etmemiş olursun direk w800 alırsın.
    p910 bence o kadar da iyi bi telefon değil, tabi iş adamıysan ve işine yarayacaksa başka. ama ben şahsen s700 tercih ederdim

Alıntıları Göster
    p910i!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohara

p910i!

Alıntıları Göster
    p910i
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.