Şimdi Ara

PANASONIC VIERA TX-42G15 2100 10 TAKSİTE ALINIRMI? BEKLEMEK MI LAZIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 42G15 2100 TL YE 10 TAKSİTE VERİYORLAR PANASONIC TURKIYE GARANTILI.

SIZCE ALINRMI YOKSA BEKLEMELI MIYIM?

• Neyi bekleyeceksiniz ?
  • Yeni modelleri, bu tv ye 2100 verdikten sonra yeni gelecek seriler de bu fiyata yaklaşık olursa, üzülmek istemem.
  • arkadaşım o fiyatı gördüm ama elliernde mal yok, ürün gelince fiyatı yine yükselecek orada.
  • ellerinde ürün olan mağazalar mevcut. O sayfada yazıyor Ayrıca telefonla da sipariş verilebilir. Ben de telefonla sipariş vermiştim Vatan Bilgisayardan.
  • sende bu tv denmi aldın? memnun musun
  • ben 42v10e aldım. çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: coppermine

ben 42v10e aldım. çok memnunum

media markt de indirim var aynı tv siz kaça almışdınız.SELAMLAR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekirhalici

Yeni modelleri, bu tv ye 2100 verdikten sonra yeni gelecek seriler de bu fiyata yaklaşık olursa, üzülmek istemem.

bence bekleyin. nisanda yeni modellerin geleceği söyleniyor. bende bekliyorum. az kaldı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamdullah1 -- 12 Mart 2010; 10:51:07 >
  • Yeni modeller ne yazıkki v serisi şimdilik gelmiyor g ,x ,ve s serileri gelecek.Bunlarda tasarım hiç güzel değil.Ben beğenmedim burda v ve vt serisi kasalar kullanılsa diyorum ama şimdilik gelmeyecek diyorlar
  • Kimden aldınız bu bilgiyi, Panasonic ten mi?
    V serisi gelmezse çok saçma olur bence.
    Birçok kişi v serisi bekliyor.
  • ama teknik olarak G20 modeli oldukça iyi özelliklele ve direk kuro teklojilerinide barındırarak geliyomruş... sanırım öncelikli model G20 olarak cıkacak dünyada da... öyleki yabancı bir sitede G20 nin incelemesini okudum .. v20 yoktu heralde...
  • arkadaşlar haftasonu G20 aldım 3099 tl ye 46 inch saturnden kesinlikle harikulade bir cihaz tavsiye ederim
  • cihaz la ilgili izlenimlerini alabilirmiyiz. Sd yayın performansı, net tv. v.s
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.