Şimdi Ara

PARKA ÇEKTİLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bugun beni spoyler filmler vede plakalarin kesilip yapistirildigindan dolayi parka aldilar..Sonra spoyler i cam filmini ve plakalarimi sokmemi istediler..Ben beceremem isi bilene gotureyim dedim zar zor kabul ettiler..Ruhsatimi alip bir izin belgesi verdiler(2 gun gecerli) ondada sadece cam filmlerinden dolayi trafikten men edildigim yaziyo.Simdi ben cam filmlerini sokup digerlerine dokunmadan gotursem kagitta sadece cam filmi yazdigi icin yirtar miyim?yalniz 3 unden 2 si bir biride ayri 2 ceza yedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lakerman -- 12 Mayıs 2005, 22:36:40 >

• arkadaşım cam filminden başka aracında suç unsuru yok spoiler falan suç değil kesinlikle çıkartma spoileri falan hiç bi şey diyemezler...

subaru impreza wrx sti 'da fabrika çıkışı olarak spoilerli geliyor hemde hayvan gibi,,,, yasak olsa mümkün mü öyle satışa sunmaları misal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eradnan

arkadaşım cam filminden başka aracında suç unsuru yok spoiler falan suç değil kesinlikle çıkartma spoileri falan hiç bi şey diyemezler...

subaru impreza wrx sti 'da fabrika çıkışı olarak spoilerli geliyor hemde hayvan gibi,,,, yasak olsa mümkün mü öyle satışa sunmaları misal...
    quote:

Orjinalden alıntı: eradnan

ama yinede bu polisler laf ediyoo...hatta sti ın jantları sarı diye bile laf etmiş...

• quote:

Orijinalden alıntı: uzerme jr.

quote:

ama yinede bu polisler laf ediyoo...hatta sti ın jantları sarı diye bile laf etmiş...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: uzerme jr.

quote:

Onlar kanun maddesinden haberi olmayan kendini kanun sanan gerizekalı rüşvetçilerden başka bişeyden ibaret olamaz arkadaşım var mı böle gerizekalılık yaw

Onlara göstereceksin 2 tane yeşilin ucunu jantların renginin en sevdikleri renk olduğunu sölerler...

TABİ ARADA KALAN DÜRÜST POLİSLERİMİZİDE SAYGI DUYUYORUM HER MESLEKTE OLDUĞU GİBİ İÇLERİNDE BÖLELERİDE YOK DEĞİL...

• quote:

Orijinalden alıntı: eradnan

quote:

Orjinalden alıntı: uzerme jr.

quote:

Onlar kanun maddesinden haberi olmayan kendini kanun sanan gerizekalı rüşvetçilerden başka bişeyden ibaret olamaz arkadaşım var mı böle gerizekalılık yaw

Onlara göstereceksin 2 tane yeşilin ucunu jantların renginin en sevdikleri renk olduğunu sölerler...

TABİ ARADA KALAN DÜRÜST POLİSLERİMİZİDE SAYGI DUYUYORUM HER MESLEKTE OLDUĞU GİBİ İÇLERİNDE BÖLELERİDE YOK DEĞİL...

Alıntıları Göster
    arabanın orjinal halinden farklı olması durumunda herşeye laf edebilirler.yani sen şahine spoiler taksan bile normalde araçta olmadığı için suçtur.ama subaruya laf etmeleri o polislerin subaru görmediğinden kaynaklanıyordur.o na bişey diyemezler çünkü aracın orjinal hali odur.

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

arabanın orjinal halinden farklı olması durumunda herşeye laf edebilirler.yani sen şahine spoiler taksan bile normalde araçta olmadığı için suçtur.ama subaruya laf etmeleri o polislerin subaru görmediğinden kaynaklanıyordur.o na bişey diyemezler çünkü aracın orjinal hali odur.

Alıntıları Göster
    arkadaslar konu subaru degil 206.Kagitta yaziyo mecbur sokturcem2 degil 4 gosterdik yine sallamadi serefsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Lakerman

arkadaslar konu subaru degil 206.Kagitta yaziyo mecbur sokturcem2 degil 4 gosterdik yine sallamadi serefsiz

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun , yapacağın birşey yok , aracını orjinal hale getirmek ile yükümlüsün şu an , bunları yerine getirmemek gibi bir şansın yok ...

• quote:

Orijinalden alıntı: guide

geçmiş olsun , yapacağın birşey yok , aracını orjinal hale getirmek ile yükümlüsün şu an , bunları yerine getirmemek gibi bir şansın yok ...

Alıntıları Göster
    bence spoileri sökme, filmleri sökmen onları tatmin edecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailsglk16

bence spoileri sökme, filmleri sökmen onları tatmin edecektir

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun kardeş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lakerman

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Lakerman

nedir bu ya
    alsada şerefsiz almasada şerefsiz
    ne biçim iş bu

• quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

quote:

nedir bu ya
    ne biçim iş bu

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

quote:

nedir bu ya
    ne biçim iş bu

polis değil mi işte...
    çoğu bööle bunların...
    kardşim siz de film yapıştırmayın...
    aslında hiç de hoş durmuyo bence filmli camlar.
    "kro"arabası haline geliyor anneme göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest

quote:

quote:

nedir bu ya
    ne biçim iş bu

polis değil mi işte...
    çoğu bööle bunların...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: [emk]m.C.k Usta

quote:

quote:

nedir bu ya
    ne biçim iş bu

polis değil mi işte...
    çoğu bööle bunların...

bence rüşvet verende, alanda şerefsizdir

• quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

quote:

Orjinalden alıntı: [emk]m.C.k Usta

quote:

quote:

nedir bu ya
    ne biçim iş bu

polis değil mi işte...
    çoğu bööle bunların...

bence rüşvet verende, alanda şerefsizdir

Alıntıları Göster
    rüşveti aklına getirenide dahil etsek olur mu ?

• quote:

Alıntıları Göster
    düşünce özgürlüğüne saygılıyım
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: guide

hepsi aynı .okun tohumları nurican abim benim

TR'de bi iş adamakıllı devam etmez...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest

quote:

Orjinalden alıntı: guide

hepsi aynı .okun tohumları nurican abim benim

TR'de bi iş adamakıllı devam etmez...

Alıntıları Göster
    Abi cezada sadece filmler yazıyo demişin zaten. Diğerlerini sokturmene ceza olarak gerek yok ama polis bunlar napıcakları belli olmaz anı anına uymaz. Hepsinden nefret ediyorum. (istisnalar kaideyi bozmaz)Kendini sağlama al bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just1 -- 13 Mayıs 2005, 10:39:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: just1

Abi cezada sadece filmler yazıyo demişin zaten. Diğerlerini sokturmene ceza olarak gerek yok ama polis bunlar napıcakları belli olmaz anı anına uymaz. Hepsinden nefret ediyorum. (istisnalar kaideyi bozmaz)Kendini sağlama al bence.

Alıntıları Göster
    Kardeşim aracını trafiğe uygun hale getirip ondan sonra karşılarına geçip dik dik konuşacan.
    Yapacağın başka bişey Maalesef yok.
    Geçenlerde benim arabayı da muayeneden dolayı dağ başında bağlayacağız diye karşıma dikildiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozyurek

Kardeşim aracını trafiğe uygun hale getirip ondan sonra karşılarına geçip dik dik konuşacan.
    Geçenlerde benim arabayı da muayeneden dolayı dağ başında bağlayacağız diye karşıma dikildiler.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar.. bi tanıdık opeline yarasa kanatları takmıştı... (arkadaki rüzgarlığa diyorsunuz galiba.)
    polis sözktürmüş yasakmı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero01

arkadaşlar.. bi tanıdık opeline yarasa kanatları takmıştı... (arkadaki rüzgarlığa diyorsunuz galiba.)
    polis sözktürmüş yasakmı ???

Alıntıları Göster
    yasak , orjinal dışı takılan tüm aksesuarlar yasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozyurek

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun benim merak ettigim camların koyulugu ne derece heralde içerisi görünmeyecek derecede film çektirdin ondan bu kadar ısrarcı olmuşlar yoksa sokaklarda binlerce film camlı araba var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.