Şimdi Ara

Pasaport kayıtlı iphone kayıtsız diye mesaj geldi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yaklaşık 6 ay önce iphone'u pasaportla kaydettirmiştim. Az önce cihazınız kayıtsız 1 hafta içerisinde kaydettirin diye mesaj geldi :S

Bu neden olabilir ?

• Bende kayıt ettirdikten 3 ay sonra mesaj gelmişti, mecburen gidip aynı pasaport ile tekrar kayıt ettirdim. Senin kayıt yaptırdığın yer sadece geçici olarak hattını aktifleştiriyor. Asıl kayıt işlemi belgeler ulaştıktan sonra Ankara'da gerçekleşiyor. İptal işlemleri de dolayısıyla orada gerçekleşiyor. Ben şimdiye kadar 2 nedenden dolayı iptal edildiğini duydum.

1.'si fotokopide bazı yerler silik çıktığı için Ankara'da belgeleri kontrol eden yetkili, kayıtı iptal ediyor (Bir tanıdığımın başına geldi)
    2.'si ise belgeler Ankara'ya ulaşmıyor. (Bu da benim başıma geldi)

Yani şu an yapabileceğin tek şey gidip tekrar kayıt ettirmek.
  • şu durumda baya büyük bi sorunum var demek :(

Kaydettirdiğim kişi şuan yok ortalarda... Başka pasaport ile kaydettirsem sorun olur mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Trt 4

şu durumda baya büyük bi sorunum var demek :(

Kaydettirdiğim kişi şuan yok ortalarda... Başka pasaport ile kaydettirsem sorun olur mu?

Hayır sorun olmaz ama en fazla 1 ay önce çıkış yapmış bir pasaport bulman gerekecek sanırım. Ben aynı pasaportla yaptırdığım için ilk kayıta gittiğim günün tarihini gösterdiler o nedenle sorun çıkmamıştı.
  • İphone 2g yi aldıktan 6 ay sonra banada aynı mesaj gelmişti fake imei kullanarak kurtulmuştum ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.