Şimdi Ara

Passat Garanti Uzatma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • VW Passat aldık yeni ama garanti uzatma konusunda kararsızım +2 yıl için 5400TL istiyorlar, sizce bunu ödeyip garantiyi uzatmak mantıklı mı?

• Bence yüksek fiyat ben olsam vermezdim, passatın ölüsü ya da dirisi para eder, 2. El fiyatları çok yüksek zaten. Sorun olacağını yaptıemıyorum zaten çok masrafı oluyor, mtv, periyodik bakımı,akaryakıt fiyatları çok yüksek, garanti uzatmaya değmez bana göre
  • Teşekkürler, DSG vites olduğu için kararsız kaldım ama 2 yılı geçince hemen problem çıkartmaz diye düşünüyorum sanırım yaptırmayacağım
  • dsg varsa keşke alsaydınız, ben manuel olmasına rağmen kredinin içinde eritip 2 sene daha uzattım

hiçbirşey olmasa bile ikinci elde satarken garantisi var diyerek satışınızı kolaylaştırabilir, pazarlık limitlerini azaltabilirdiniz
  • Kesınlıklen mantıklı degıl o iş, cok yuksek o paraya dısarıda mekanotrıgını tamır ettırırsıznız zaten...
  • Tonlarca para verip arac aliniyor DSG kafalarda soru isareti garanti uzatmak isteyince 5400 lira daha isteniyor traji komik bir durum 🤔
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.