Şimdi Ara

patch sorunu çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B e a v i s -- 5 Eylül 2013; 19:46:01 >

• Riot şirkesi senin üstüne yapmaya karar vermiş artık bütün supportları da sen yöneteceksin kimsenin çözüm bulamadığı sorunu anında sildin süpürdün kardeş valla riot şoke oldu şuan yani yıllardır bir sürü hata alıyorlar hepsinin üstesinden bir türlü geldiler ama sen bir farklısın yarın gel şirketi veriyorlar sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Riot şirkesi senin üstüne yapmaya karar vermiş artık bütün supportları da sen yöneteceksin kimsenin çözüm bulamadığı sorunu anında sildin süpürdün kardeş valla riot şoke oldu şuan yani yıllardır bir sürü hata alıyorlar hepsinin üstesinden bir türlü geldiler ama sen bir farklısın yarın gel şirketi veriyorlar sana

Niye bu kadar uzattın ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Reese

quote:

Riot şirkesi senin üstüne yapmaya karar vermiş artık bütün supportları da sen yöneteceksin kimsenin çözüm bulamadığı sorunu anında sildin süpürdün kardeş valla riot şoke oldu şuan yani yıllardır bir sürü hata alıyorlar hepsinin üstesinden bir türlü geldiler ama sen bir farklısın yarın gel şirketi veriyorlar sana

Niye bu kadar uzattın ki

yav adam yüzyılın problemini çözmüş sen ne diyırsın ?
  • quote:

biliyorum ama joygamedende çağırıyolar karar veremedim
  • bide kapatıp açın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilaldem12

bide kapatıp açın.

onunla ilgisi yoq qnq ben kapatıp açmadan yaptım
  • quote:

Kusura bakma ama itici bir cevap
  • Hayır dil değiş düzeliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.