Şimdi Ara

Pazarland hediye göndermiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilen bilir 1.5 -2 ay önce pazarland laptop kampanyası yapmıstı cogu kisinin laptopunu göndermemişti hatta bende onlardan biriyim üstüne üstlük parayıda hesabıma yatırmamıstı. herkes altın vuruşu yaptılar tüyecekler diyordu. nerdeyse gidip merkezlerini basacaktım. bayağı bi konuşmadan sonra yatırdılar hesaba. bu forumda da bayağı kötülemiştim hatta.
    neyse sabah aradılar kargodan paketiniz var diye. pazarland den microsoft remote keyboard göndermişler hediye kumandası falanda varburadan bakabilirsiniz.
    utandırdı köfteler beni :D çeldiler 2 dk da aklımı bir daha bir şey almam diyordum ama parfüm ve güneş gözlüğü almayı düşünüyorum.

• iki kömür veriyorlar diye hemen oyunu sattın he
  • 100$ klavye mi verdiler şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepard

100$ klavye mi verdiler şimdi?

hööööeee
    yani diyorki: evet kumandası da var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: oslun

iki kömür veriyorlar diye hemen oyunu sattın he

buna müşteriye değer verme, kaybetmek istememe diyorlar bizim oralarda.
    bundan sonra acelem olmayan, 1 hafta 10 gün gelmemesine razı olacağım ürünleri alacağım :D
  • yanlış yollamış olmasınlar yarın bir gün geri isterler dikkat et
  • Dolap beygiri filmi aklıma geldi.
  • amazonda 100 dolarsa trde 300 liradır fiyatı vurgun yapmışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungate

Dolap beygiri filmi aklıma geldi.

o filmi bende izledim ama şuan konuyla uzaktan yakından ilgisi olan bi hikaye hatırlamadım dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

yanlış yollamış olmasınlar yarın bir gün geri isterler dikkat et

hehe alırlar
    ben elemanların yanlıslıkla göndereceklerine inanmıyorum ama belki ellerinde kalmış olabilir ondan yollamışlardır.
    hem gördüğüm kadarıyla adamlar bu şekilde reklam yapıyor laptop kampanyası yaptıkları zaman herkes ballandıra ballandıra bedavadan reklamını yaptı, şuanda ben bedavadan reklamını yapıyorum amaçlarıda o belkide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V4ROL -- 6 Nisan 2012; 1:04:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: V4ROL

quote:

o filmi bende izledim ama şuan konuyla uzaktan yakından ilgisi olan bi hikaye hatırlamadım dostum

Hocam filmin sonunda İlyas Salman Şener Şen'i sırtında taşıyor. Bir şeyler söylüyor o sırada Şener Şen. Arkadaş daha bir şeyler sipariş edeceğim demişte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sungate -- 6 Nisan 2012; 1:02:36 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: V4ROL

quote:

Hocam filmin sonunda İlyas Salman Şener Şen'i sırtında taşıyor. Bir şeyler söylüyor o sırada Şener Şen. Arkadaş daha bir şeyler sipariş edeceğim demişte.

filmin sonunda şener şenin üzerine toprak atılıyor :D
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birim-microsoft-remote-keyboard-kablosuz-klavye-56723409/detay
    ne 100$ nede 300 tl sadece 20 tl imiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V4ROL -- 6 Nisan 2012; 20:52:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.