Şimdi Ara

Pazarliklaal.com Güvenli midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, Internette gezerken pazarlıklaal.com adlı siteye rasladım. Sitenin mantığı çok hoşuma gitti. Sitede beğendiğin üründe pazarlık yapıyorsun. Hatta eğlenceli hale bile getirmişler... Pazarlık bahaneleri kısmı var tam Türk bahaneleri; abi örenciyim, bir kişiden de kar etme abi, akşam pazarı gibi.

Sormak istediğim soru şu, siteyi denemek için i pad mini hakkında pazarlık ettim, 765 tl'den 690 tlye indi, birde kampanyaları varmış, facebook sayfalarını beğenenede 10 tl indirim yapıyorlarmış, 680 tlye düştü. Yeni nesil i padlerin en düşüğü 750 tl gibi görünüyor. Bende sipariş ettim

Asıl soruma gelecek olursak aramızda bu siteden daha önce alışveriş yapmış birileri var mı? Ben ödeme yaptım ama güvenli midir? Bilgisi olan benimle paylaşabilir mi ? :)

Site adresi : Link

Not: Gelişme oldukça sizleri bilgilendireceğim...

• Bilgilendirme olsun diye söylüyorum, aldığım tablet kargolanmış:D Apple garantiliymiş::D Sevdim ben bu sistemi :D
  • Hakem penaltı noktasını gösteriyor.
  • Penaltı derken başkanım :) Anlamadım ;)
  • Tavsiye etmem. Bir çanta aldık yanlış gönderdiler, değişim için geri gönderdik acayip acayip bahanelerle 15 gündür istediğimiz çantayı göndermediler. Siparişimin iptal edilmesini söyledim, bakalım ne yapacaklar. Uğraştıracak gibi görünüyor. Ayrıca çantanın ellerinde olmadığını söylüyorlar ancak hala internetten istesem sipariş verebilirim, stoklarda var görünüyor. En azından stok teyidi yapmadan alışveriş yapmayın derim problem olunca başınız ağrır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.