Şimdi Ara

PC KAPANDIKTAN SONRA MODEM DRİVERİ SİLİNİYO !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar modemimin markası inca usb den bağlanıyorum. daha önceden böyle bi sorunum yoktu ama pc kapandıktan sonra modemimi tanımıyo tekrardan kurmak zorunda kalıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim....

• bilgisayarında deepfreze gibi bir program kurulu değil dimi,yada admin olarak bağlanıyorsun dimi
  • Ben kamerayı tanıttım ama bezen benden de kameranın driverinı istiyor.
  • hayır deepfreze de kurulu değil nedense anlamadım bütün parçaları çıkıyorum hadi dedim belki çakışır ama yine olmuyo üstelik formatta attım yine aynı
  • hardware profilleri ile ilgili olabilir belki. bir profilde modemi tanıtırsın ama bilgisayar başka hardware profilinde açıldığı zaman modemi görmez mesela.
  • banada aynı sey oluyor ama daha büyüğü.bilgisayara 1-2 aperatif program yüklüyorum.winamp,winzip,nero filan.bilgisayarı kapatıyorum acıyorum.kendiliğinden silinmiş oluyor.neden oluyor acaba?? formatda attım kaç kere
  • arkadaşlar peki bunu nasıl düzelticem bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim...
  • arkadaşlar lütfen yaa birisi cevaplayamaz mı hergün 10 kere modem driveri kuruyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: icaktan

hardware profilleri ile ilgili olabilir belki. bir profilde modemi tanıtırsın ama bilgisayar başka hardware profilinde açıldığı zaman modemi görmez mesela.

oldukça mantıklı geldi banada. ama formatda atılmış çok ilginç gerçekten
  • 1. ihtimal. Anti virüs vb. yazılım bunu yapıyordur. Donanım profilini 1 öncewki açılıştaki haline alıyor.
    2- Anakartın usb driverleri kurulu değil.
    3-Bi trojen yedin..
    4-ben cevabı bulamadım
  • Virüs olma ihtimali yüksek. Hdd den birden fazla parça halindeyse oralara da format atmanı önerebilirim bana olmuştu .
  • trojenden yapıyor bende aynısı oldu ama şu nedene driver kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlacağım pencerisine evet de bakalım
  • arkadaşlar sorun çözüldü teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.