Şimdi Ara

PC'ye windows kuramıyorum !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizelere uzun süredir çözüm alamadığım bir sorunumdan bahsedeceğim.Benim bilgisayarım 3-4 defadır bu şekilde açılmamazlık ve çökme yapıyor.format atıp her seferinde düzeltiyorum ancak yine bir süre sonra açmaya çalıştığımda windows yazısı geçtikten sonra mavi hata ekranı gözüküp pc kendini resetliyordu.En son çöktü ve şuanda windows kuramıyorum.. Kurmaya çalıştığımda ya dosyalarda bozuk diye uyarılar alıyorum yada kurulum ekranında enter'a basın dediğinde bastığımda pc kendini resetliyor.Bir sürü cd denememe rağmen aynı sorun var.. CD-ROM kurulum aşamasında sanki eski işlemciler gibi sesler çıkarıyor ancak mavi ekranın cdromdan olmayacağını öğrendim.Acaba hdd'mi cd-rommu ? yardım bekliyorum..

• kurmaya çalıştıgında eğerki dosyalarda bozuk diye uyarılar alıyorsan ve kurulum bile yapamıyorsan öncelikle sağlam cd rom ve cd ile format atmanı öneririm. eğerki sağlam oldugunu düşündüğüm cdromlada aynı şeyi tekrarlıyorsa eğer ultimate boot cd gibi cdlerle bi bad sectör taraması yapmanı öneririm. bad sector lü ise diskin bad sector olan yere bilgiyi yazmaya çalışıp yazamadıgında da kurulum yaparken o hatayı verebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.