Şimdi Ara

pcdepo ürün değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pcdepodan asusx550jk aldim klavyesinde sorunlar cikti hemen kargoya verdim geri yolladim 1 haftayi gecti hala ürün halledilemedi acaba pcdepodan bu şekilde başka sorun yaşayan oldumu.özelden yazabilirseniz çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İade edilmiş kullanılmış ürünleri yeni diye millete gönderiyorlar.

Bende 2.000 küsür liraya buradan aynı laptoptan aldım 20 lirada kargo ücreti aldılar laptop arızalı çıktı. Kendi kendine kapanıyordu.

Geri gönderim içinde kargo ücretini bana yüklediler. 1 haftada anca geldi yenisi ama oda ne aynı sorun bu laptopta da çıktı.

Bu sefer iade için tekrar kargo ücreti ödeyerek geri gönderdim. 20 alırken + 20 değişim için + 20 de iade için toplam 60 lira kargo parası ödedim. Laptop yarısı gün ellerine ulaştı ama 10 gün oldu daha ücret iade edilmedi

Siz siz olun bu firmayla çalışmayın.

http://pcdeposikayet.blogspot.com.tr/2015/03/pcdepo-aypl-urun.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beocan -- 9 Mart 2015; 5:53:52 >

• pc depo ucuz satar. çünkü showroom yok dükkan yok. 4-5 tane çalışanı var. eski küçük bi apartman dairesindeki ofisten iş yürütüyorlar.

aldığınız mal sorunsuz çıkar ise ne âlâ. ucuza almış olursunuz.

aldığınız mal sorunlu çıkar ise tüketici haklarının size verdiği bir hak olan. ''ayıplı malı'' 7 gün içinde koşulsuz iade/değişim hakkınızı kullanmanıza kesinlikle izin vermezler.
    biz iade almayız servise yollayın doa raporu alın öyle gelin derler.

bu işlem de en iyi ihtimal 10-15 gün civarı sürer.(bazı markalar yurtdışından onay alıyor doa raporu vermek için. daha uzun sürüyor)

aldığınız mal bozuk çıkarsa lanet okumaktan bir hal olursunuz. parasını ödediğiniz cihazı 1 ay değiştirmeye uğraşırsınız. değişse bile yenisinin de sorunsuz çıkması için dua edersiniz artık.

bu arada donanımhaberde çok miktarda fake hesap ile kendilerinin öven mesajlar atarlar. kendi firmaları hakkında sanki soru soruyormuş gibi mesaj atarlar. fake hesapların hepsinin de profili gizli olur

• Mesafeli satışta iade süresi 2012 yılından beri 14 gündür. Ayrıca eskiden ilk 30 gün olan arızalı ürünü değişim iade surecide ilk 6 ay olmuştur.

Ama iade için servis onayı gerekli olduğu doğrudur çünkü satıcı firmada o form ile üretici firmaya iade ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.