Şimdi Ara

pelrin alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pelerin almak için ne gerki ve de nerden alınıyo bilenler lütfen anlatsın

• Oncelikle 20 Lvl + Bir Charla 500k Gerekior.. Clan Kurmak İcin.. Daha Sonra Clan Uyelerinin Toplam NP Sinin En Az 144.ooo Olmasi Gerekior.. Kollgunun Minimum Grade3 Olmasi İcin Daha Sonra ElmoradCastle / Lufersondaki KnightClerk e Giderek " I Wanna Go Knight Qualfy" Gibi Bişi Yazan Secenege Tiklaman Gerekioır ( En Ustteki Olmasi Lazim ) Tıkladigin Anda Seni Caitharos` Arenaya Atiyor.. Clan Uyelerinle Birlikte..
    O Yaratigi Keserek ( Kendisi Centuarin Almanyadaki Kuzeni Olur ) İcinden Cıkan Brain of Centaur İsimli Anahtari Clan Baskaninin Almasi Gerekior.. Clan Baskani Bu Anahtari Aldigi Zaman Gorev Tamamlanmis Demektir.. Disari Cıkıp KnightClerk e 10m ile Birlikte Anahtari Vererek.. Renksiz Pelerinine Kavusabilirsin.. Ayrica.. Cape NPC sinden Clan Gradesine Uygun Renkli ve Desenli Pelerinlerdende Butcenin Yettigi Kadari İle Alabilirsin..

Ha Uzun İş Ben Ugrasamam Dersen Pelerini Olan Bir Clana Girmen Gerekior..

• quote:

Orjinalden alıntı: aedahmet

pelerin almak için ne gerki ve de nerden alınıyo bilenler lütfen anlatsın

senin bu topici samimice açtığına inanmıyorum 9 tane hiç bir şey yazmadan attığın mesaj gördüm kaç tane post kastın bugün git ve forumu kirletme
  • Yani Şimdi Ben Okadar Yaziyi Haybeyemi Yazdim..
  • eline sağlık başkaları faydalanır hiç olmazsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: aedahmet

pelerin almak için ne gerki ve de nerden alınıyo bilenler lütfen anlatsın

o pelrin canavarını kesmen için bayağı iyi adamlar olması gerekiyo çünkü çook güçlü bir hayvan
  • eet beyler bi wurduğu zaman bütün mana nızı silebilio
  • süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr topic. her yerde bunu arıyodum. çoooooooooooooooook saollll.
  • allah aşkına arama kısmı var pelerın görevı yazın taratın çok çok açıklayıcı topıcler var
  • quote:

Orjinalden alıntı: KLC

Oncelikle 20 Lvl + Bir Charla 500k Gerekior.. Clan Kurmak İcin.. Daha Sonra Clan Uyelerinin Toplam NP Sinin En Az 144.ooo Olmasi Gerekior.. Kollgunun Minimum Grade3 Olmasi İcin Daha Sonra ElmoradCastle / Lufersondaki KnightClerk e Giderek " I Wanna Go Knight Qualfy" Gibi Bişi Yazan Secenege Tiklaman Gerekioır ( En Ustteki Olmasi Lazim ) Tıkladigin Anda Seni Caitharos` Arenaya Atiyor.. Clan Uyelerinle Birlikte..
    O Yaratigi Keserek ( Kendisi Centuarin Almanyadaki Kuzeni Olur ) İcinden Cıkan Brain of Centaur İsimli Anahtari Clan Baskaninin Almasi Gerekior.. Clan Baskani Bu Anahtari Aldigi Zaman Gorev Tamamlanmis Demektir.. Disari Cıkıp KnightClerk e 10m ile Birlikte Anahtari Vererek.. Renksiz Pelerinine Kavusabilirsin.. Ayrica.. Cape NPC sinden Clan Gradesine Uygun Renkli ve Desenli Pelerinlerdende Butcenin Yettigi Kadari İle Alabilirsin..

Ha Uzun İş Ben Ugrasamam Dersen Pelerini Olan Bir Clana Girmen Gerekior..

+1907 bi de başka bi yol da war ally almak

• 50m e satıyom
  • ally alırsın 1 2 gunlugune sonra napcan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.