Şimdi Ara

PES 2010 WİNDOWS 7(X64) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
12.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ati hd4770 ekran kartımla arada olan kırılmalar ve kasmalarla oynuyorum.sistemim kötü de değil ama sorunu anlamadım bir türlü
  • arkadaşlar benim sorunum da pes 10 kurulumunda.... windows 7 64 bit işletim sistemim var. kurulum dosyasını rardan çıkartırken abort-retry-igonere seçenekerli olan bir hata oluyorum. neyden kaynaklanıyordur sizce? winrar ım 32 bit di. 64 bit e çevirdm aynı hata yine oldu. yardımcı olursanız sevinirim
  • Benim makine laptop. 4 gb ram, 1gb nvidia gt220m ekrarn kartım var, gayet iyi oynuyorum.
  • win7 64 bit , 4850 1 gb ekran kartı ,3 gb ram ama anlık kasmalar oluşuyor oyun içinde çok alakasız şeyler bile denedim ama sonuç yok 1,03 yamasını indiriyorum şimdi bakalım sonuç alabilecekmiyim :D
  • win 7 32 bit de bir kaç gün sorunsuz takıldım...

sonra oyun deli gibi kasmaya başladı. nvidia 9600gt 2 gb ram ile bu kadar kasma yapması çok saçma.. ne denediysem olmadı. force da yaptık anti vir. leri de kapadık yok, yook...

diğer oyunlarda da aynı şekilde kasılmalar vs...

sırf bu yüzden dün gece xp ye geri döndüm. win 7 deki bu sorun çözülene kadar da kolay kolay format atmayacağım galiba.

halbuki ne güzel bir ilişkimiz vardı win 7 ile...
  • Herkese Merhabalar Arkadaşlar....Dedğiniz birçok şeyi yaptıığm halde halen daha kasma var..full detayda oynaayamıyorum...amd 4 çekirekli 3.0 işlemcim - 4gb 1066 mhz ram im - 1gb ddr3 256 bit ekran kartım olduuğ halde oynayamıyorum...çıldırmak üzereyim...birebir yardım istiyrum :(...
  • Lisanslı pes 2010 u windows 7 64 bit, vista 64 bittede 1920 x 1080 çözünürlükte full detayda sorunsuz oynuyorum.
  • Alttaki sistem ve Win7 Ultimate'te çok akıcı ve yüksek kalitede oynuyorum. 10.1 driverındayken; gol tekrarlarında, çektiğim şut; rakibin kalabalık olduğu yerlerden geçerken, hafif kasma yaşıyordum. Az da olsa insanı uyuz etmeye yetiyordu. Ama 10.3 ile o da kalmadı
  • win 7 ultimate var bende ..pes 2010 sorunsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbsrkc06 -- 16 Mayıs 2010; 16:42:25 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi james_ford -- 10 Haziran 2011; 19:12:13 >
  • Sistemle alakasız bir sorun var. Monitörün refresh rate i de 60 ta. Ne yaptıysam olmadı. Fraps la bakıyorum fps 60 ta çakılı. Ama takılma oluyor oyunda.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.