Şimdi Ara

PES2008 Yardım Lütfen!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüm Pazar günümü bu olaya ayırdım sabahtan beri uğraşıyorum konu hakkında hiç bir şey bulamadım..Son çare buradan yardım istemek istedim...

Kafayı sıyıracağım, lütfen bilen bir arkadaş yardımcı olsun...

PS3 'te PES2008 oynuyorum ama gerek yanlış futbolcu isimleri gerekse, yanlış takım adları ve orjinal olmayan formalardan dolayı keyif alamıyorum...(ingiliz ligi gibi)

Bilgisayar için bu problemleri çözen bir çok yama mevcut fakat ps3 için bu problemleri çözecek bir yama varmı?Varsa nerden bulabilirim?

Allahaşkına yardım...

• seninde dert ettiğin şsye bak
    millet ps3 ü bulamıyo sen dion oyunda formlar nie böle
    takma kafana bunları
  • Konu hakkında bilgisi olan biri vardır inşallah
  • ps3 'e pes2008 yaması yükleyen yokmu hiç arkadaşlar?
  • google a sorsan daha çabuk cevap verirdin burda şimdi öyle programlara izin varmı bilmiyorum ama ingiliz ligini düzenleyen yama var
  • Bugün tüm gün google da aradım forumlarda araştırdım bulamadım :(

Yahu çokmu zor yardımcı olmak ya :(

Yani şimdi kimse ps3 için pes2008 yaması yüelemedimi ???
  • google da nasıl arayıpta bulamadın anlamadım bütün gün böyle diyince bakayım dedim pes2008 patc ps3 yazdım ve çıkan ilk sayfada patch vardı bence sen bir daha dene dediğim gibi forumda verilip verilmemesinin yasak olup olmadığı hakkında bilgim yok
  • ps3 e gore öyle unofficial yamalar çıkıcagını sanmam sen daha önce hiç pes serisi oynadınmı ? ingiltere ligindeki isimler (örnek:''LONDON FC'') diye felan çıkar bu ps3 de düzeltilebiliyor mu bilmiyom ama oyuncu isimleri aynı olması lazım eğer lig kuruyorsan sana gerçek hayattaki futbolcularlamı oynamak istersin diye soruyor sen ona ''NO'' dersen oyun kendiliginden futbolcular atar takımlara...

PC de ise bunları düzeltmek için yamalar mevcut fakat ps 3 de öle bişi varmı bilmiyom.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrc71

Bugün tüm gün google da aradım forumlarda araştırdım bulamadım :(

Yahu çokmu zor yardımcı olmak ya :(

Yani şimdi kimse ps3 için pes2008 yaması yüelemedimi ???

Ufak boyutlu bir yama dosyası var.Onu PS3 teki "Save Games " bölümüne atıyorsun.İngiltere ligi düzeliyor.4 büyük İngiliz takımının formaları orjinal.PM atarsan siteyi vs. söyliyebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.