Şimdi Ara

Pet Loyalty

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu seferde ben paylaşmak istedim eğer verilmişse ve biliniyorsa özür dilerim
    bilindiği üzere;

Level 1 Rebellious
    Level 2 Unruly
    Level 3 Submissive
    Level 4 Dependable
    Level 5 Faithful
    Level 6 Best Friend

olmak üzere 6 loyalty seviyesi var bunları artırmak için oyunda konusulan ve ağazdan ağaza yayılan şeyler yanlış... Arttırmak için ne petinizle birlikte sacaşmalısınız nede başka birşey bunlar olurken önemli olan sadece deçirdiğiniz zaman eğer Happy ise petiniz 5 saniyede 20 loyalty puanı alır content ise 5 ,unhappy ise -10 kaybeder
    yani petiniz happy ise 2. seviyeye 15 dk - 2.den 3.ye 30dk - 3ten 4e 45dk - 4ten 5e 1 saat 5ten 6ya 1.5 saat te geçmektedir bu saat petiniz Happy olduğunda geçerlidir Content ise süre 4 katına çıkar bu zaman petinizin yanınızda olduğu zamandır yani called olduğu anlar ayrıca her rankın atlaması için sizin lvl atlamanız için gerekli olan expin %5i kadarınında alınması gereklidir 70 lvl iseniz tahminen 71 olmanıza yeticek olan expin %5ine ihtiyaç duyarsınız

Yardımcı olduysam ne mutlu bana kesinlikle alıntı deildir elimle yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furail -- 6 Ağustos 2008; 14:39:31 >

• alla alla ben lvl69 akrep hacıladım benim 70 huntera
    fakat aradan 9 gün geçti herif ciddi ciddi 1 loyalda
    scarlette sürekli girip arka boost için kullandığımdan
    artmıyo exp alamıo die diodum
    ama en az 10 saat beraber adam indirdim
    loyal 1
    sorun ne dersin?
  • her zaman Happy tuttuğuna eminsin deil mi? birde yedirdiğin yicek en fazla 9 lvl altı bi yicek olmalı yoksa sevmio kereta ^^
  • tabii tabii sürekli acıkıyo
    ben de sürekli et veriyorum
    sürekli o happy de
    ben happy değilim
  • hehe ^^ emin deilim ben 40 lvl raptor petimde denedim tam olarak bu şekilde işliyo sayaç ama belki çok yüksek lvl petlerde durum farklıdır soğuk hayvanlar işte lvli yüksek die hunter beğenmiodur
  • Sadece zaman yeterli değildir malesef. Her loyalty levelı için geçen zamının yanında petiin hunterın bir sonraki levela geçmek için ihtiyaç duyduğu exp'in %5inide alması gerekir. Level 70de olsanız bu teorik exp miktarı değişmez.

quote:

Loyalty gain

To gain loyalty one requires both xp gained and time spent. The following table was found by Mania's Arcania. Basically, to gain a loyalty level, your pet needs to, no matter what, gain at least 5% of the XP you, the Hunter, needs for your next level. This is required even if your pet is your level (which means they aren't actually gaining the XP). But there's also a time component on every loyalty level past Unruly. For example, to get to level 4 from level 5, you not only need the experience gain, but an hour must pass. This, as Mania says, is why sometimes your pet will ding loyalty while you're standing around in town-- you've gained the experience, but the time has to pass as well.

To get to rank .. XP Gain required Time required
    Rank 2 (Unruly) 5% of hunter's xp at current level 0 minutes
    Rank 3 (Submissive) 5% of hunter's xp at current level 30 minutes
    Rank 4 (Dependable) 5% of hunter's xp at current level 45 minutes
    Rank 5 (Faithful) 5% of hunter's xp at current level 60 minutes
    Rank 6 (Best Friend) 5% of hunter's xp at current level 90 minutes

• iznin olursa o bilgileride ekliyim ilk posta bakanlar onuda görsün
  • Estafurullah izin ne demek. Bunlar benim bulduğum şeyler değil. Elbette ekle.
  • tmmdır 2nizin de cvplar işime yarar, teşekkürler
    ben de doru biliyormuşum
    bugün adaya gider daily yaparım bikaç gün sonra sever beni herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tritone -- 6 Ağustos 2008; 14:50:44 >
  • Gene soru soruyorum ama kusura bakmayın adamların yanlarındaki petler yakaladıkları halinden bile büyük ancak benim petler yakaladığımda küçülüo ve öle kalıyo bişi mi yapmak lazım büyümeleri için?
  • Petlerin levelı arttıkça büyüklükleri artar. Level 10 bir petle level 70 arasında nerdeyse 2 kata yakın fark olabilir cinsine bağlı olarak.

Bunun dışında büyüklükeri geçici değiştiren şeylerde var. Beastial warth kullanınca pet büyür mesela. Yada heroizm-bloodlast almış bir petde büyür. Yemekte vardı sanki pet büyüten ama tam net hatırlamıyorum bakmam lazım.
  • o iş enteresan
    kırmızı büyük görüorsan o beast master talentlarından biri ilerdeki lvllarda çıkıyor da

geçenlerde arkı boost ederken amma büyük akrebin bu ne oldu
    ekranına baktım harbiden kocaman
    kendi ekranıma bakıom küçücük
    ilginç yani
    bazen öle oluyo belki de
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saphrenia

Petlerin levelı arttıkça büyüklükleri artar. Level 10 bir petle level 70 arasında nerdeyse 2 kata yakın fark olabilir cinsine bağlı olarak.

Bunun dışında büyüklükeri geçici değiştiren şeylerde var. Beastial warth kullanınca pet büyür mesela. Yada heroizm-bloodlast almış bir petde büyür. Yemekte vardı sanki pet büyüten ama tam net hatırlamıyorum bakmam lazım.

eğer öle bi yemek varsa cidden bilmek isterim petimin cinsi Raptor 40 lvl ama yakaladıım halinin 1/4 ü anca :D
  • Şu TCG kartlar alınan bir yemek vardı peti büyütüyordu ama sadece non-combat petlerimi yoksa hepsini birdenmi büyütüyordu hatırlamıyorum. Normal yoldan alınan bie yemek yok.

Pet Loyalty
  • quote:

Orjinalden alıntı: tritone

o iş enteresan
    kırmızı büyük görüorsan o beast master talentlarından biri ilerdeki lvllarda çıkıyor da

geçenlerde arkı boost ederken amma büyük akrebin bu ne oldu
    ekranına baktım harbiden kocaman
    kendi ekranıma bakıom küçücük
    ilginç yani
    bazen öle oluyo belki de

Ya sanırım o bir bug :) Bende öyle kocaman petler gördüm belkide başkasında öyle görünmüyo. Hele birde dino ise büyük gördüğüm pet hunterin en az 2,5 katıkadar görünüyo :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: furail

Beyler bu seferde ben paylaşmak istedim eğer verilmişse ve biliniyorsa özür dilerim
    bilindiği üzere;

Level 1 Rebellious
    Level 2 Unruly
    Level 3 Submissive
    Level 4 Dependable
    Level 5 Faithful
    Level 6 Best Friend

olmak üzere 6 loyalty seviyesi var bunları artırmak için oyunda konusulan ve ağazdan ağaza yayılan şeyler yanlış... Arttırmak için ne petinizle birlikte sacaşmalısınız nede başka birşey bunlar olurken önemli olan sadece deçirdiğiniz zaman eğer Happy ise petiniz 5 saniyede 20 loyalty puanı alır content ise 5 ,unhappy ise -10 kaybeder
    yani petiniz happy ise 2. seviyeye 15 dk - 2.den 3.ye 30dk - 3ten 4e 45dk - 4ten 5e 1 saat 5ten 6ya 1.5 saat te geçmektedir bu saat petiniz Happy olduğunda geçerlidir Content ise süre 4 katına çıkar bu zaman petinizin yanınızda olduğu zamandır yani called olduğu anlar ayrıca her rankın atlaması için sizin lvl atlamanız için gerekli olan expin %5i kadarınında alınması gereklidir 70 lvl iseniz tahminen 71 olmanıza yeticek olan expin %5ine ihtiyaç duyarsınız

bunları kim bilmiyodu seni alkışlıyom bir şey öğrenmişin paylaşıyon lol ya

• ekran çözünürlüğüyle ilgili olsa gerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiyabaZ

quote:

Beyler bu seferde ben paylaşmak istedim eğer verilmişse ve biliniyorsa özür dilerim
    bilindiği üzere;

Level 1 Rebellious
    Level 2 Unruly
    Level 3 Submissive
    Level 4 Dependable
    Level 5 Faithful
    Level 6 Best Friend

yazık yhaa sana bir birşey paylaşmak hiç bir zmn kötü deildir ayrıca düzgün okusan oraya yazdım biliniosa özür die 2.si ise daha içler açısı 'lol yha' demişsin bu ne demek
    lolu eziq anlamında sanmıorsundur inş gerçek anlamını bildiinide sanmıorum çünkü lol yha die bi saçmalık yok yazık

• quote:

quote:

bilindiği üzere;

Level 1 Rebellious
    Level 2 Unruly
    Level 3 Submissive
    Level 4 Dependable
    Level 5 Faithful
    Level 6 Best Friend

bunları bilmeyen elbet vardır kimse ANASININ KARNINDAN wowcu cıkmıyor!!

• quote:

quote:

bilindiği üzere;

Level 1 Rebellious
    Level 2 Unruly
    Level 3 Submissive
    Level 4 Dependable
    Level 5 Faithful
    Level 6 Best Friend

Ben de bilmiyordum, hunter da oynamıyorum.
    Yukarıda faydalı bir tartışma da olmuş, ne güzel.

Sen nerden çıktın? Hasarlı bir iç çamaşırı vardı herhalde...
    Önce oku sonra yaz bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.