Şimdi Ara

Peugeot 3008 mi Nissan Qashqai mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
9.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Peugeot 3008 mi Nissan Qashqai mi?

(En Son Oy Tarihi: 19.3.2020)
Giriş
  • Arkadaşlar 2 araç arasında kaldım. Hafta içi kaparo verip satışını tamamlayacağım.
    3008 active prime edition 2018 model start stop yok 25000 km boya hata yok (dizel otomatik) 150000 tl.
    Qashqai skypack 2018 model 37000 km boya hata yok (dizel otomatik) 137000 tl.
    Qashqai 2. elde satışının iyi olduğunu biliyorum.3008 de acil satış yapmam gerekirse zorlanırmıyım diye düşünmüyor değilim
    Fiyatlar uygun mu sizce? Hangisini alırdınız? Başka tavsiyelere de açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gvdfl -- 22 Aralık 2018; 18:35:7 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Peugeot 3008 mi Nissan Qashqai mi: Hangisi Senin İçin Daha İyi?

SUV segmentinde popüler iki model olan Peugeot 3008 ve Nissan Qashqai, benzer özelliklere ve hedef kitleye sahip. Peki senin için hangisi daha iyi?

Tasarım ve Stil

Peugeot 3008, keskin hatları ve agresif ön ızgarasıyla daha sportif bir görünüme sahip. Nissan Qashqai ise daha geleneksel bir SUV tasarımına sahip ve daha yumuşak hatlara sahip.

İç Mekan ve Teknoloji

3008'in iç mekanı daha modern ve lüks hissettirirken, Qashqai'nin iç mekanı daha geniş ve pratiktir. 3008, dijital gösterge paneli ve dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi gibi daha gelişmiş teknolojik özellikler sunar.

Motor ve Performans

Peugeot 3008 ve Nissan Qashqai, çeşitli motor seçenekleriyle gelir. Her iki model de benzinli, dizel ve hibrit seçenekler sunar. 3008, daha güçlü motor seçeneklerine sahipken, Qashqai yakıt verimliliği konusunda daha iyi performans gösterir.

Fiyat ve Değer

Peugeot 3008, Nissan Qashqai'den biraz daha pahalıdır. 3008, daha gelişmiş teknolojik özellikler ve daha sportif bir tasarım sunarken, Qashqai daha uygun fiyatlı ve daha pratik bir seçenektir.

Hangisini Seçmelisin?

En iyi seçim, bireysel ihtiyaçlarına ve tercihlerine bağlıdır. Şık tasarım, gelişmiş teknoloji ve güçlü performans arıyorsan Peugeot 3008'i tercih edebilirsin. Daha geniş iç mekan, pratik özellikler ve yakıt verimliliği önceliğinse Nissan Qashqai daha iyi bir seçim olabilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Kedinlikle 3008.Muhteşem bir araç.Test ettim harika .Özellikle sorunsuz ,konforlu elektroniği sağlam.Direksiyon vs.. çok çok iyi.Rahat 7 yıl sorunsuz binersin.Uzun ömürlü.2.eli de çok kuvvetli.Her yönden pozitif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 model bir araba için km si çok geldi ya düzgün kullanılmamış olabilir

• sunbird kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum size özellikle qq çok yüksek. 2. el oto expertiz den ve bayi bakımlarını,tramer vs kontrol ettirdğim takdirde sorun olur mu ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gvdfl

Katılıyorum size özellikle qq çok yüksek. 2. el oto expertiz den ve bayi bakımlarını,tramer vs kontrol ettirdğim takdirde sorun olur mu ki?
    Şahsen 3008 km bence normal 25000 zaten bu motorlar rahat 100binlerce km sorunsuz kullanılan araçlar.Yukarda dediğim gibi 3008in 2.eli kuvvetli düşünmeden alırdım

• quote:

araçları 2018 görünümlü 2016 modellermiş gibi değerlendirmenizi öneririm. en az 2 senelik km yapmışlar tek bir senede

• 3008 degilde QQ'yi alirsaniz 3008 bana paslayabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: sals

3008 degilde QQ'yi alirsaniz 3008 bana paslayabilirsiniz
    3008 gibi duruyor şu anlık durum.tersi olursa aklımdasınız
  • quote:

Alıntıları Göster
    3008 iyi de pahalı.

• quote:

Alıntıları Göster
    Bencede seciminiz 3008 yonunde olsun ustadim QQ Pismanliktir.Ama tabiki bu isler nasip kismet yinede durumda terslik olursa bir pm kadar yakininizdayim

• QQ 9-10 ayda 37.000km yapmış, aylık 3.700km

Ben olsam almam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. eli düşünürsen işler her zaman değişiyor. ben de pejo aldım. 2. eli yok ama çok memnunum. 3008 in 2. eli de oluşmaya başladı.
  • Peugeot ezer hertürlü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legobjk -- 22 Aralık 2018; 22:22:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. el düşünülerek araba alınmasına sıcak bakmıyorum. 2016 model 3008 im var ben aldığımda malum sitede 3-5 tane ilan vardı. Aldım memnunum tavsiye ederim.QQ da iyi araç 13 bin gibi fiyat farkı da var aralarında. İkisini de test edip karırını verin bence. 3008 in direksiyonu mesela çok ufak bazılarının hiç hoşuna gitmiyor alıpta böyle sorun yaşarsanız pişman olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rzcyle

2. el düşünülerek araba alınmasına sıcak bakmıyorum. 2016 model 3008 im var ben aldığımda malum sitede 3-5 tane ilan vardı. Aldım memnunum tavsiye ederim.QQ da iyi araç 13 bin gibi fiyat farkı da var aralarında. İkisini de test edip karırını verin bence. 3008 in direksiyonu mesela çok ufak bazılarının hiç hoşuna gitmiyor alıpta böyle sorun yaşarsanız pişman olursunuz.
    QQ da şerit takip çarpışma önleyici sistem var 3008 de yok.Bu 2 sistem de çok efektif midir? 2sini de kullanmışsınız
  • quote:

QQ da şerit takip çarpışma önleyici sistem var 3008 de yok.Bu 2 sistem de çok efektif midir? 2sini de kullanmışsınız

Alıntıları Göster
    bende allure elegance paket var 3008 . 2 senedir çarpışma önleme 2 defa devreye girdi çok bi işlevi var mı dersen bence yok ama olsaması yine iyi. Şerit takipte güzel güzel güvenlik açısından.
  • her zaman için en ucuzu hangisiyse seçeneklerin onun tercih edimesinden yanayım.13000 tl az para değil 2 -3 yıl mazota para vermezsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.