Şimdi Ara

Philips 190CW 'SmartImage On-SmartImage Off' Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
59.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Philips 190CW "SmartImage On-SmartImage Off" Sorunu

ekran ortasında dik şekilde bir çizgi sağa sola hareket ediyor. ekranın sağ ve sol alt kısımda "SmartImage On-SmartImage Off" yazıyor ne yapabilirim.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Philips 190CW SmartImage Sorun Giderme

Philips 190CW monitörlerinde görülen "SmartImage On-SmartImage Off" sorunu, SmartImage özelliğinin düzgün çalışmamasının bir göstergesidir. Bu özellik, monitör ayarlarını görüntülenen içeriğe göre otomatik olarak ayarlar.

SmartImage Tuşu Nerede?

SmartImage tuşu genellikle monitörün ön tarafında, diğer kontrol düğmelerinin yanında bulunur. Altında "SmartImage" veya "SI" yazan bir düğme arayın.

SmartImage Nasıl Kapatılır?

SmartImage özelliğini kapatmak için SmartImage tuşuna basın ve beliren menüden "Off" seçeneğini seçin. Ayarların etkinleşmesi için monitörü kapatıp tekrar açmanız gerekebilir.

SmartImage Off Ne Demek?

SmartImage "Off" seçeneği, monitörün SmartImage özelliğini devre dışı bıraktığı anlamına gelir. Bu, monitör ayarlarının manuel olarak yapılması gerekeceği anlamına gelir.

SmartImage Kapatma

SmartImage özelliğini kapatmak için aşağıdaki adımları izleyin:

• SmartImage tuşuna basın.
    • Menüden "Off" seçeneğini seçin.
    • Monitörü kapatıp tekrar açın.

SmartImage Hata Giderme

SmartImage özelliğiyle ilgili sorun yaşıyorsanız aşağıdaki adımları deneyin:

• Monitörün sürücülerinin güncel olduğundan emin olun.
    • SmartImage özelliğini kapatın ve tekrar açın.
    • Monitörü sıfırlayın.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • buldum

tabiki servisi arayarak

monitörün yanında demo tuşu var
    ona 5 sn. basılı tutunca düzeldi.
  • kardeş hangi demo tuşu ya ben bulamadım tam neresinde monitörün aynı sorun bende de var gideremedim bi türlü
  • Sorunu çözdüm ; arkadaşımızın söylemiş olduğu demo tuşu doğrudur.

Ekranın tuşlarının olduğu bölümde en alt kısımdaki tuş , demo tuşudur.
  • teşekkürler
  • demo tuşu altta en soldaki tuş ve 5 saniye basılı tut .
  • ya arkadaşlar benim monitorde demo tuşu yok ya da ben bulamadım bana bir yardım eder misiniz, bir de bütün tuşlar çalışmıyor :(
  • phılıps 192e kullanıyorum 2 gun once aynı hatayla karsılastım burdan yardım aldım ve ıse yaradı size soyle anlatıyım ekranın alt kısmında bulunan 5 taneden olusan tusları en soldakını uzerıne ortalama 4 5 sanıye yaklasık basarak standart sımgesı gordukten snra tekrar aynı yere basın ekran duzelıyor ıyı gunler
  • çok teşekkür ederim verdiginiz bilgiler işime yaradı herkese bu siteyi tavsiye ederim
  • teşşekkürler çok işime yaradı
  • allah tuttugunuzu altın etsin.
  • Alttaki tuşların en solundaki tuşa 4-5 saniye basılı tutunca bendeki monitörün hatası da kayboldu.
     Philips 190CW 'SmartImage On-SmartImage Off' Sorunu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.