Şimdi Ara

Philips 3880/58 external hdd sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dvd player'a bağlanan hdd içeriği ile ilgili bir sorum olacak;
    Yeni aldığım Philips 3880/58 dvd player'a 2,5" seagate 500 gb harddiskimi bağladım. Başlangıçta herşey normal, tüm içeriği görüyorum ancak dizilerimi attığım klasörü boş görüyor.
    200 adet filmi sorunsuz görüp oynatan dvd player sizce neden dizileri görmez? Formattan veya dizin şeklinden kaynaklanabilir mi?

• Arkadaşlar, kimse cvp vermemiş ama benim bir sorum daha olacak. Dvd player'i televizyonuma RGB -> scart şeklinde bağladım, çok fazla cızırtı yapıyor film falan izlerken.
    Böyle birşey yaşayan var mı? Nasıl çözebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingofsnipers

Merhaba,

Dvd player'a bağlanan hdd içeriği ile ilgili bir sorum olacak;
    Yeni aldığım Philips 3880/58 dvd player'a 2,5" seagate 500 gb harddiskimi bağladım. Başlangıçta herşey normal, tüm içeriği görüyorum ancak dizilerimi attığım klasörü boş görüyor.
    200 adet filmi sorunsuz görüp oynatan dvd player sizce neden dizileri görmez? Formattan veya dizin şeklinden kaynaklanabilir mi?

usb den film takıp denemedim ama ara sıra cihaz kitleniyor dvd surucu acılmıyor makine ısınınca bole bi problem yasayan varmı??
  • Bende hiç bahsettiğiniz gibi bir problem olmadı. Ama bundan önceki dvd playerim de philips'ti ve onda bazı dvd'lerde kilitlenme oluyordu. Düzelmesi için fişini çekip takıyordum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.