Şimdi Ara

PHILIPS 42PFL4007K/12 Alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugünhttp://www.kliksa.com/UrunDetay/tv-goruntu-sistemleri/led-lcd-televizyon/900191181 sitesinde indirim var. Vatanda %20 indirimde 2000 TL , Akakcede bile en ucuz bu siteden sonra 1900 TL gibi bir fiyat geliyor.Bu kampanyayı değerlendirmek istiyorum. TVde tek eksik 3D. Bu ürünü kullanan varmı ? Tavsiye edermisiniz ? İndirim sadece bugün geçerli.Bugün almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Benim listemde de var yerli yabancı forumlarda adı geçmiyor pek bir bilgi yok,iyi fiyat ama kaçırsanız da Bimeks'te de 50tl fazlaya var.
  • ürünün siparişini verdim , elime geçtiğinde detaylı inceleme sunarım.
  • Hayırlı olsun.Bir inceleme çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasakhayat

ürünün siparişini verdim , elime geçtiğinde detaylı inceleme sunarım.

Rica etsem ürünle ilgili ilk izlenimlerini aktarabilirmisin? Alt yazı Türkçe desteği var mı? MKV AVI DIVX gibi uzantılı dosyaları açabiliyormusun? Birde bir kaç fotoğraf yayınlarsan çok makbule geçer.
  • Ben bu ürünü kliksadan aldım. Söz vedikleri tarihte yolladılar. Ürün görsel olarak güzel, kumandası kullanılışlı. Conax modül (dark) ile teledünya yayınlaını özellikle hd kanallarda görüntü kaliteli. Gözlemlediğim tek eksi yön kanal geçişleri baya bir yavaş. Ekran 3-4 saniye kararıp sonra diğer kanala geçiyor. Sitesindeki yazılımla güncelleyin dediler, güncelledim ama değişen birşey yok. Şikayetvar sitesinde de en çok bu yavaş kanal geçişleri şikayet edilmiş.
  • Ürünü almayı düşünüyordum fakat Sikayetvar.com sitesinde yer alan şikayetlerden dolayı soğudum.
  • bu serilerde ses pek iyi çıkmıyo gibi şikayetlerde var ses düzeyi nasıl. sd yayınlarda felan.
  • Alt yazıda Türkçe desteği olmadığı söyleniyor..
  • urunu kliksadan aldim ses kalitesi tek basina yeterli... ayrica f/p side bence cok iyi... 200 hz 2ms olmasi... keza bu fiyata bandindan bi cok urunde bu oranda degil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atropin -- 27 Temmuz 2012; 21:47:45 >
  • 2012 Kasım ayında bu TV 1300-1400 TL civarı fiyata bulunabiliyor. Bu kadar kısa sürede 2000 TL'den buralara gelmesi tuhaf, TV için ayrılan paraya, ne kadar beklesek o kadar daha iyi TV almak mümkün demek ki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.